تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سلامت و خانواده , دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱:۱۱ شناسه خبر : ۱۰۷۲۴۷۳

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز؛

کارکنان شهرداری یا اداره را انتخاب کنند یا دخانیات را

حسن زاده گفت: ۱۲ نفر از کارکنان اداره سلامت و امور اجتماعی شهرداری دخانیات مصرف می‌کنند که به آنها تا پایان مهرماه فرصت داده شده است از بین دخانیات و اداره یکی را انتخاب کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدحسین حسن‌زاده از تعیین مهلت برای ترک مصرف دخانیات کارکنان اداره سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز خبر داد و اظهار داشت: ۱۲ نفر از کارکنان اداره سلامت و امور اجتماعی شهرداری دخانیات مصرف می‌کنند که به آنها تا پایان مهرماه فرصت داده شده است از بین دخانیات و اداره یکی را انتخاب کنند.

 وی ادامه داد: در صورت همکاری بیشتر افراد سیگاری با تیم اجرایی و مثمر ثمر بودن این اقدام، تیم اجرایی به سایر مناطق و سازمان ها معرفی خواهند شد و در نهایت نسبت به راه اندازی کلینک ترک دخانیات در شهرداری تبریز اقدام می شود.

حسن زاده با اشاره به اینکه استعمال دخانیات یکی از شایع ترین آسیب اجتماعی در جامعه اکنون است، افزود: شهرداری تبریز قصد دارد با راه اندازی این مرکز در کنار حساسیت موجود شهروندان و علی الخصوص کارکنان به افزایش وزن و حفظ تناسب اندام و حفظ سلامتی، مقوله مضرات دخانیات که عامل بسیاری از بیماری های خطرناک است را در این زمینه به صورت اساسی مطرح کند. 

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در ادامه از بهره‌مندی رایگان خبرنگاران و اصحاب رسانه از خدمات کلینیکی شهرداری خبر داد و خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه نیز می‌توانند با معرفی نامه از رسانه خود مانند سایر همکاران شهرداری به صورت رایگان از تمام خدمات کلینیک‌های شهرداری بهره‌مند شوند