تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱:۳۹ شناسه خبر : ۱۰۷۲۴۸۵

رئیس فدراسیون گلف کشور؛

مسابقات وودبال اوپن بین المللی در شهر تبریز برگزار می شود

منتقمی گفت: فدراسیون گلف از نحوه برگزاری مسابقات وودبال اوپن بین المللی در شهر تبریز با علم برسوابق اجرایی استان هیچ دغدغه خاطری ندارد و یکی از بهترین و بیاد ماندنی ترین مسابقات وودبال در سطح بین الملل را در شهر تبریز شاهد خواهیم بود.

به گزارش تبریز بیدار ، اولین نشست هماهنگی مسابقات وودبال اوپن بین المللی با حضور منتقمی رئیس فدراسیون گلف کشور ، تقی پور رئیس هیئت گلف استان آذربایجان شرقی و ستوده نژاد معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان در سالن کنفرانس ادراه کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی برگزار شد.

منتقمی گفت: فدراسیون گلف از نحوه برگزاری مسابقات وودبال اوپن بین المللی در شهر تبریز با علم برسوابق اجرایی استان هیچ دغدغه خاطری ندارد و  یکی از بهترین و بیاد ماندنی ترین مسابقات وودبال در سطح بین الملل را در شهر تبریز شاهد خواهیم بود.

منتقمی از سابقه درخشان اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجانشرقی در برگزاری مسابقات بین المللی تمجید کرد و این استان را قطب بزرگ ورزش کشور نامید.

تقی پور رئیس هیئت گلف آذربایجان شرقی نیز  با اشاره به برگزاری مسابقات بین المللی اُپن وودبال برای اولین بار در کشور گفت: شهر تبریز پتانسیل توسعه ورزش گلف و رشته های زیر مجموعه آن را داراست .
وی افزود : شهریور ماه سال جاری شاهد مسابقات بین المللی اپن وودبال در شهر تاریخی تبریز بمناسبت رویداد تبریز 2018 خواهیم بود که از کشورهای مختلف جهت شرکت در این تورنمنت بین المللی در پایتخت گردشگری کشور های اسلامی حضور خواهند یافت.برگزاری مسابقات وودبال در سطح بین المللی برای نخستین بار در کشور به میزبانی تبریز برگزار خواهد شد.

 رئیس هیات گلف استان آذربایجان شرقی با تشکر از حمایت های ریاست محترم فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان گفت : امیدواریم با تجربه ی میزبانی برگزاری مسابقات در سطح قهرمانی کشور که داریم مسابقات بین المللی را در سطح عالی و در شأن ایران اسلامی برگزار نماییم.

ستوده نژاد معاون ورزشی ادراره کل ورزش و جوانان استان نیز دراز آمادگی کامل استان را برای برگزاری این مسابقات در شهر زیبای تبریز خبرداد  و گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان آمادگی دارد تا در راستای نشان دادن زیبایی ها، فرهنگ و تمدن کالان شهر تبریز علی الخصوص با توجه به مصادف بودن با برنامه تبریز 2018 تمامی مسابقات بین المللی را در این شهر میزبانی نماید.

وی خاطر نشان کرد کمیته استانی برگزاری این دوره از مسابقات تشکیل و از امروز تمامی موارد لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مسابقات در نظر گرفته می شود.
وی همچنین افزود: با برگزاری این مسابقات به نحو احسن تلاش خواهیم کرد این مسابقات را به نام شهر تبریز در تقویم جهانی این رشته جای دهیم.