تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۰۱:۵۹ شناسه خبر : ۱۰۷۲۴۹۶

پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی؛

تبریز2018 در برج میلاد تهران

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، از برگزاری شب فرهنگی تبریز، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی با رویکرد «تبریز2018» در برج میلاد تهران در 25 مرداد ماه خبر داد

به گزارش تبریز بیدار ، مرتضی آبدار مدیرکل میراث فرهنگی استان ، معرفی قابلیت های فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهر تبریز را از اهداف اصلی برگزاری شب فرهنگی تبریزدر برج میلاد تهران عنوان کرد.

آبدار گفت: معرفی جاذبه های گردشگری تبریز از قبیل آیین های سنتی، صنایع دستی، سوغات و همچنین غذاهای سنتی تبریز از دیگر اهداف برگزای شب فرهنگی تبریز است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر اهمیت فرصت ها برای معرفی ابعاد مختلف رویداد "تبریز 2018" اظهار کرد: بخش های مختلف فرهنگی و آیینی برای ویژه برنامه شب فرهنگی تبریز در برج میلاد پیش بینی شده است.

آبدار در پایان تاکید کرد: تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 به جهت قدمت تاریخی و فرهنگی و نیز جاذبه های بسیار طبیعی ، میراثی و گردشگری یکی از مهم ترین و جذاب ترین شهرهای کشور به لحاظ گردشگری است و این درجه از اهمیت بر لزوم شناخت و معرفی هرچه بیشتر این شهر می افزاید.