تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲:۲۲ شناسه خبر : ۱۰۷۲۵۵۹

تساوی دیدنی در نصف جهان؛

جدال تراکتوری های قدیم و جدید برنده نداشت

در یکی از دیدارهای روز پایانی هفته پنجم لیگ برترسپاهان در ورزشگاه فولادشهر میزبان تراکتورسازی بود که این دیدار با برتری ۲ به ۲ خاتمه یافت.

به گزارش تبریز بیدار ، در یکی از دیدارهای روز پایانی هفته پنجم لیگ برتر شامگاه جمعه تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه فولادشهر میزبان تراکتورسازی بود که این دیدار با برتری ۲ به ۲ خاتمه یافت. سجاد شهباززاده(۳۵) و عزت پورقاز(۸۸)برای سپاهان و استوک(۷۲) و دانیال اسماعیلی فر(۹۱) برای تراکتورسازی گل زدند.

سپاهانی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند تا در دقیقه ۳۵ توسط سجاد شهباززاده به گل رسیدند. سانتر محمد کریمی به روی دروازه با ضربه سر این مهاجم همراه شد تا گل نخست بازی به ثمر برسد.

این نتیجه تا پایان نیمه نخست ادامه داشت اما در نیمه دوم این شاگردان جان توشاک بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات زهرداری را روی دروازه نیازمند ترتیب دادند. سرانجام تعویض‌های توشاک نظیر مهدی‌پور و سوگیتا نتیجه داد و روی پاس زیبای هافبک ژاپنی تراکتوری‌ها، شجاعی از تله آفساید فرار کرد و با پاسی در عرض، دروازه خالی را مقابل استوکس قرارداد تا این مهاجم بازی را به تساوی بکشاند.

این بازی جذاب با حملات  طرفین به دروازه یکدیگر ادامه داشت تا اینکه پورقاز روی سانتر از طرفین سپاهان را پیش انداخت، شاگردان  توشاک که شکست را در برابر خود می دیدندحملات خود را با عزم بیشتر ی ادامه دادند. تیم سپاهان که خود را در آستانه برد بزرگی مقابل تراکتورسازی می دید ناگهان با شگلیک تماشایی  دانیال اسماعیلی فر از فاصله 35 متری،  طاق دروازه اش فرو ریخت و بالاخره این بازی تماشایی با نتیجه تماشایی2-2 به پایان رسید.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی دراین نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی خیلی سختی را پشت سرگذاشتیم به طوریکه در نیمه اول سپاهان بهتر از ما بازی کرد و تیم برتر میدان بود و فشار زیادی را روی دفاع تیم ما آورد.

جان توشاک افزود: درحالیکه در نیمه دوم تیم ما بهتر بازی کرد و بازیکنان موفق شدند دو  گل زیبا به ثمر برسانند و تساوی دو  بر دو  نتیجه عادلانه‌ای برای این دیدار بود.

وی درخصوص ادعای قهرمانی سپاهان هم گفت: من نمی‌توانم این سوال را پاسخ دهم زیرا شناخت خوبی نسبت به دیگر تیم‌ها ندارم. تنها پنج هفته از لیگ گذشته و بازی‌های زیادی باقی مانده و فرصت زیادی برای رقم خوردن نتایج مختلف است.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز افزود: تعویض‌های  نیمه دوم عملکرد مثبتی در تیم ایجاد کرد و زمانی که عقب بودیم توانستیم فشار زیادی روی دروازه حریف بیاوریم و موفق شدیم به گل هم برسیم.

وی گفت : اتفاق خوب این بازی آن بود که ما دو بار توانستیم نتیجه را جبران کنیم. این نکته مثبتی برای تراکتورسازی بود اما باید به تمرین کردن خود ادامه دهیم و تمرین‌های خود را با فشار بیشتری پیگیری کنیم.