تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰:۴۷ شناسه خبر : ۱۰۷۲۵۶۸

هواداران دست به کار شدند؛

پرشورهای تبریزی در انتظار جواب مثبت رضاییان

هواداران تیم تراکتورسازیتبریز پس از شایعات پیشنهاد زنوزی به رضاییان، با حضور در صفحه اینستاگرام رامین رضاییان از وی برای حضور در تبریز دعوت کردند

به گزارش تبریز بیدار ، تیم تراکتورسازی با مالکیت جدید حضور پررنگی در نقل و انتقالات داشت و توانست ستاره های نامداری را جذب کند. از مسعود شجاعی و اشکان دژاگه تا بازیکنان خارجی اسم و رسم دار که سابقه بازی در تیم های اروپایی را داشته اند. اما پس از گذشت پنج هفته از لیگ هجدهم به نظر می‌رسد هنوز فعالیت قرمزهای تبریز در نقل و انتقالات به پایان نرسیده و زنوزی در جدیدترین تصمیمش می‌خواهد رامین رضاییان را به تراکتور بیاورد.

مالک تراکتور با پیشنهاد چند میلیاردی به دفاع راست ملی پوش فوتبال ایران قصد دارد او را راضی کند تا پیراهن سرخ تراکتور را بپوشد و در ادامه لیگ برای تی تی ها به میدان برود. تراکتوری ها در ابتدای تابستان ایران پوریان را از دست دادند و تا اینجای کار بازیکنانی نظیر سیدی، اسماعیلی فر، اسماعیلی و عبدالله‌زاده را در پست دفاع راست به کار گرفته اند.

با پیشنهاد تراکتور به رضاییان، هواداران تراکتور هم به صفحه اینستاگرام رامین رضاییان رفته و خواستار حضورش در تراکتور هستند. آن ها با کامنت های گسترده این درخواست را مطرح کرده اند اما رضاییان فعلا واکنشی به این موضوع نداشته است.

Image titleدر لیگ شانزدهم نیز خبرهایی مبنی بر حتی توافق تراکتوری ها با رضاییان شنیده می‌شد اما او پس از ترک ریزه اسپور به پرسپولیس آمد و باید دید این بار راهی تراکتور خواهد شد یا خیر.

تیم تراکتورسازی تبریز در فصل جدید رقابت های لیگ برتر با  مالکیت جدید و تیم  تغییر یافته حاضر شده است، زنوزی مالک جدید تراکتورسازی ، این تیم را برای قهرمانی در آسیا آماده می کند

Image title

Image title