تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سلامت و خانواده , چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰:۵۲ شناسه خبر : ۱۰۷۲۶۱۱

فرمانده انتظامی شهرستان مرند:

پدر کودک آزار مرندی در تهران دستگیر شد/ نازنین زهرا با تائید دادگستری به بهزیستی تحویل داده شد

سرهنگ دهقانی گفت: این کودک خردسال در کمترین زمان، پیدا و با دستور قضائی به اداره بهزیستی استان آذربایجان شرقی تحویل داده شد و با اقدامات و شیوه‌های خاص پلیسی، محل اختفاء وی شناسایی و متهم در یک اقدام غافلگیرانه، در تهران دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ کاظم دهقانی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شکایت مادری مبنی بر کتک کاری و آزار و اذیت دختر بچه‌ی سه ساله‌ توسط پدرش به علت اختلافات خانوادگی و انتشار تصاویر آن در شبکه‌های مجازی، با هماهنگی مقامات قضایی، موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان مرند قرار گرفت.

وی افزود: این کودک خردسال در کمترین زمان، پیدا و با دستور قضائی به اداره بهزیستی استان آذربایجان شرقی تحویل داده شد و با اقدامات و شیوه‌های خاص پلیسی، محل اختفاء وی شناسایی و متهم در یک اقدام غافلگیرانه، در تهران دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.  

محسن ارشدزاده رئیس سازمان بهزیستی آذربایجان شرقی هم  با بیان اینکه بهزیستی استان از این پدر شاکی است ولی هدف اصلی تامین امنیت آن کودک بود، گفت: این کودک طبق دستور دادگستری استان تحویل بهزیستی داده شده و حال کودک بسیار خوب است.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی با اشاره به پخش برخی عکس‌ها از دیدار کودک با مادرش، گفت: اینکه کودک تحویل مادر داده شده صحیح نیست و کودک تحت حمایت بهزیستی می‌باشد و آن مادر طبق دستور دادگاه، اجازه دیدار یک ساعته داشته است.

وی خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما آن کودک بود و قطعاً نیروی انتظامی و دادگستری استان پیگیری پرونده و تعقیب پدر این کودک را دنبال می‌کنند و این جزو حیطه وظایف آنها است و بنده خبری از دستگیری پدر و نشر شائبه‌هایی مبنی بر دستگیری پدر کودک در تهران را ندارم.