تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۱۶:۴۹ شناسه خبر : ۱۰۷۲۶۲۶

نارضایتی یا بی برنامه گی؛

توشاک چرا مثلث بریتانیایی خود را به هم زد

تراکتوری ها با توجه به ضعف در مرکز خط دفاعی به دنبال جذب یک بازیکن با کیفیت خارجی برای این پست هستند.با جدایی فورستر حالا تراکتوری ها مس توانند یک خارجی دیگر به لیستشان اضافه کنند

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛ حمید شیرازی

فورستر اولین خرید پر سر و صدای تراکتور در فصل پرماجرایش با زنوزی بود. خریدی که قرار بود ستاره تیم در خط تهاجمی باشد.اما هری فورستر مهاجم انگلیسی نتوانست در این تیم زیاد بازی کند و نظر جان توشاک راجلب نکرد. از این رو توشاک به مسئولان باشگاه اعلام کرده بود نیازی به فورستر ندارد و به همین خاطر او از تراکتورسازی به ماشین سازی منتقل شد.

حسن آذرنیا، سرپرست تراکتورسازی در این گفته است: «این بازیکن در سه،‌ چهار هفته‌ای که در تمرینات شرکت کرد نتوانست رضایت توشاک را جلب کند. به همین دلیل و با توجه به اینکه ماشین‌سازی و تراکتورسازی هم جزو یک خانواده هستند، تصمیم گرفتیم تا فورستر راهی ماشین‌سازی شود.»

اما به نظر کار تنها به اینجا ختم نمی شود. تراکتوری ها با توجه به ضعف در مرکز خط دفاعی به دنبال جذب یک بازیکن با کیفیت خارجی برای این پست هستند.
با جدایی فورستر حالا تراکتوری ها مس توانند یک خارجی دیگر به لیستشان اضافه کنند.

مسئله اصلی در جدایی فورستر اما ظاهرا هیچ یک از اینها نیست. تراکتوری ها با جذب شجاعی و دژاگه و احتمالا اضافه شدن حاج صفی با ترافیک سنگین در خط هافبک مواجه خواهند شد و از طرفی نمایش درخشان دانیال اسماعیلی فر و پهلوان موجب شده تا توشاک قید یک ضلع مثلث بریتانیایی خود را بزند.