تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۵۵:۲۲ شناسه خبر : ۱۰۷۲۶۳۶

پازل زنوزی در حال تکمیل شدن؛

شعبه دوم تیم ملی در تبریز/ کاپیتان سوم هم از راه رسید

مالک جدید بابت حضور دو کاپیتان تیم ملی در تراکتورسازی اقناع نشد و او همچنان در پی صید ستاره های تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه است.

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

باشگاه تراکتورسازی تبریز بعد از انتقال  مالکیت به محمدرضا زنوزی،  عابر بانک نام آشنای فوتبال ایران، جان تازه ای یافته است، صید بازیکنان مطرح و بزرگ آسمان تبریز را ستاره باران کرده است،  تبدیل تیم تراکتورسازی به بزرگترین باشگاه ورزشی خصوصی کشور  از نتایج اقدامات زنوزی است. 

مالک متنول تراکتورسازان، با در اختیارداشتن تیم های تبریزی خون تازه ای را  به فوتبال آذربایجان و تبریز تزریق کرده است تا بار دیگر فوتبال آذربایجان به همان  روزهای آرمانی دهه هفتاد و تربیت بزرگانی همچون کریم باقری، سیروس دین محمدی و ... برگردد.

مالک جدید باشگاه تراکتورسازی چشم بازار را کور کرده است.او پس از دو خرید گران قیمت از بازار پر حاشیه فوتبال و آوردن اشکان دژاگه و مسعود شجاعی، هنوز رویاهای بزرگی در سر دارد.
مالک جدید بابت حضور دو کاپیتان تیم ملی در تراکتورسازی اقناع نشد و او همچنان در پی صید ستاره های تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه  است.
دقایقی پیش خبر رسید احسان حاج صفی به صورت رسمی با تراکتورسازی قرارداد بسته و آگاهان خبر می دهند به زودی رامین رضاییان که موفق به پیدا کردن یک تیم خارجی نشد، سرانجام به تراکتورسازی می پیوندد. بنابراین سومین کاپیتان تیم ملی هم در تراکتورسازی توپ خواهد زد با این وجود می توان گفت زنوزی شعبه دوم تیم ملی را در تبریز ایجاد کرده است.
از همه جالب تر این که در بازار فعلی فوتبال، مالک تراکتورسازی رقیب ندارد و حتی سپاهان که مدعی بود به زودی با حاج صفی به توافق می رسد در این جدال بزرگ ناکام شد.
از تراکتورسازی این روزها باید به عنوان شعبه دوم تیم ملی یاد کنیم و از مالک این باشگاه هم به عنوان مردی که از ققیمت های پرت و پلا نمی ترسد.

از طرفی زنوزی هدایت این تیم کهکشانی را به مربی نامدار فوتبال،یعنی جان توشاک ولزی سپرده است  تا خیالش از بابت  هدایت  تیم راحت باشد جان توشاک نیز تیم را  آرام آرام به سمت قسمت بالای جدول هدایت می کند با جدایی فورستر حالا تراکتوری ها مس توانند یک خارجی دیگر به لیستشان اضافه کنند.

احسان حاج‌صفی، کاپیتان سوم تیم ملی فوتبال کشورمان پس از عقد قرارداد با تیم تراکتورسازی ساعت 21:10 امشب (یکشنبه) وارد فرودگاه شهر تبریز خواهد شد.


نظرات

IR

وشروع توطئه های جدید وزیاد برعلیه تراکتور . مواظب باشید