تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : علم و فناوری , دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۴۹:۰۹ شناسه خبر : ۱۰۷۲۶۴۶

روسای جدید 3 دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند

با حکم محمدرضا پورمحمدی، رئیس دانشگاه تبریز روسای جدید دانشکده های فنی مهندسی مکانیک، کشاورزی و دامپزشکی منصوب شدند.

به گزارش تبریزبیدار، رئیس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه‌ای موسی رضائی استاد تمام مهندسی مکانیک، گرایش طراحی کاربردی، قادر دشتی استاد گروه آموزشی اقتصاد تولید و مدیریت کشاورزی  و امیرعلی شهبازفر دانشیارآسیب شناسی دامپزشکی را به ترتیب به ریاست دانشکده های فنی مهندسی مکانیک، کشاورزی و دامپزشکی منصوب نمود.

در بخشی از احکام نامبردگان آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزنده جناب عالی و با استناد به مفاد ماده 6 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، به موجب این حکم، با حفظ سمت آموزشی، به این سمت منصوب می‌شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران و صاحب نظران در حسن انجام این مسئولیت خطیر موفق و موید باشید.

موسی رضائی استاد تمام مهندسی مکانیک، گرایش طراحی کاربردی چاپ و ارائه بیش از 100 مقاله در مجلات علمی پژوهشی و کنفرانس‌های داخلی و خارجی را دارد و مشاور معاون آموزشی، مدیر اداره آموزشی دانشگاه، مدیر آموزشی دانشکده، سرپرست دبیرخانه هیات اجرایی جذب هیات علمی، سرپرست کارگاه آموزشی گروه مهندسی مکانیک و ... از جمله سوابق اجرایی وی است. 

همچنین قادر دشتی استاد گروه آموزشی اقتصاد تولید و مدیریت کشاورزی است، مدیریت گروه اقتصاد کشاورزی و معاون آموزشی دانشکده از سوابق اجرای وی است. چاپ بیش از 50 مقاله در مجلات علمی پژوهشی، ارایه بیش از 50 مقاله درکنفرانس های داخلی و خارجی و ... از جمله سوابق علمی و آموزشی این استاد است.

سوابق علمی و اجرایی امیرعلی شهبازفر دانشیارآسیب شناسی دامپزشکی نیز می توان به عضو حقیقی کمیته جذب گروه پاتوبیولوژی، استاد راهنمای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشکده و ...، چاپ و ارائه بیش از 50 مقاله در مجلات علمی پژوهشی درکنفرانس های داخلی و خارجی و ... اشاره کرد.

 رئیس دانشگاه تبریز طی نامه های جداگانه ای از خدمات دکتر محمدرضا شبگرد، دکتر باب اله حیاتی و دکتر جواد اشرفی روسای پیشین این دانشکده ها قدردانی نمود.