تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۱۵:۱۳ شناسه خبر : ۱۰۷۲۶۸۸

استاندار آذربایجان شرقی؛

تا پایان سال 30کیلومتر بزرگراه تبریز- اهر آماده می شود/ نبود قیر مشکلاتی برای آسفالت‌ریزی این بزرگراه ایجاد کرده است

خدابخش گفت: نبود قیر مشکلاتی برای آسفالت‌ریزی این بزرگراه ایجاد کرده که با همراهی و پیگیری نماینده اهر و هریس در مجلس این مشکل نیز رفع می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ، مجید خدابخش در بازدید هفتگی خود از عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- اهر، گفت: حدود 5 کیلومتر در این طرح گلوگاه سنگی وجود دارد که این امر روند عملیات اجرایی را با مشکل مواجه کرده بود که هم اکنون به 80 درصد پیشرفت رسیده است.

وی با بیان اینکه در قطعات بعدی این بزرگراه عملیات آسفالت‌ریزی انجام می شود، یادآوری کرد: نبود قیر مشکلاتی برای آسفالت‌ریزی این بزرگراه ایجاد کرده که با همراهی و پیگیری نماینده اهر و هریس در مجلس این مشکل نیز رفع می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: بزرگراه تبریز - هریس - اهر 90 کیلومتر است که 45 کیلومتر از آن بهره‌برداری شده و 45 کیلومتر دیگر با ماشین‌آلات پیشرفته در حال اجراست.

خدابخش ادامه داد: امید است تا پایان سال 30 کیلومتر دیگر نیز آماده و آسفالت‌ ریزی شود تا مردم بتوانند از این جاده برای تردد استفاده کنند و به این ترتیب تنها 15 کیلومتر از این جاده برای سال 98 باقی می‌ماند.

وی با اشاره به اعتبار 130 میلیاردی بزرگراه تبریز- اهر گفت: این پروژه اولویت‌دار محدودیت اعتباری ندارد و پیمانکار پروژه هر قدر نیاز داشته باشد و بتواند جذب کند از طریق اسناد خزانه تخصیص می‌یابد.

نظرات

احمد
IR

سلام. مسیر تبریز-سهند هم که تقریبا تمام شده نیز به همین صورت مانده لطفا از مسئولین به شد پیگیری کنید. سپاس

محمود
IR

آقای رئیس جمهور قول داده بود تا پایان سال 96 مسیر سهند تبریز باز بشه... یکسال هم گذشت هنوز خبری نیست... آقای استاندار باید جوابگوی مردم این منطقه از استان بشوند...