تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۸:۴۱:۱۸ شناسه خبر : ۱۰۷۲۷۲۰

با آغاز مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله در استان؛

اقتدار عاشورایی در رزمایش خدمت بسیجیان آذربایجانی

با پایان مرحله اول رزمایش سپاهیان محمد رسول الله در تبریز و خدمت‌رسانی جهادگران به محرومان، لحظاتی قبل با دستور فرمانده سپاه عاشورا مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲ با رمز "لبیک یا حسین" آغاز شد.

به گزارش تبریز بیدار ،  با پایان مرحله اول رزمایش سپاهیان محمد رسول الله در تبریز و خدمت‌رسانی جهادگران به محرومان، لحظاتی قبل با دستور فرمانده سپاه عاشورا مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲ با رمز "لبیک یا حسین" آغاز شد و فرماندهان نواحی آذربایجان‌شرقی در تماس رادیویی با سردار خرّم از دریافت دستور رزمایش خبر دادند.

سرداران روشن و شاکری بازرسی رزمایش را بر عهده دارند و ستون‌کشی بسیجیان نواحی شهرستان‌ها با دستور فرمانده سپاه عاشورا آغاز شده است.

بسیجیان نواحی سه‌گانه تبریز به اردوگاه آموزشی اعزام شده‌اند و ستون‌کشی نواحی تبریز فردا روز جمعه برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه عاشورا در گفت‌وگو با خبرنگاران هدف این رزمایش را افزایش آمادگی بسیجیان، ایجاد رعب و وحشت در بین دشمنان این مردم و دلگرمی در بین دوستداران انقلاب خوانده و گفته است: این رزمایش یک پیام روشن دارد و آن اینکه بسیجیان به دنیا اعلام می‌کنند ما در چله انقلاب همچنان بالنده و شکوفا پای انقلاب اسلامی هستیم.

گفتنی است؛ امروز همزمان با آغاز مرحله رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲، پویش رزمایش خدمت نیز همزمان توسط مردم در شبکه‌های اجتماعی شروع شده و کاربران اقدام سپاهیان و بسیجیان را در خدمت‌رسانی به محرومان مورد تحسین قرار داده‌اند.


"رزمایش سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص)2 در قالب رزمایش خدمت رسانی در چاراویماق "


"رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله توسط گروه‌های جهادی سپاه ورزقان درجوار مرقد مطهر امامزاده سید محمد ورزقان"