تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۸:۳۰ شناسه خبر : ۱۰۷۲۷۵۸

در آستانه بازی های پاراآسیایی؛

مراسم بدرقه کاروان پاراآسیایی آذربایجان شرقی، برگزار شد

مراسم بدرقه ورزشکاران اعزامی استان آذربایجانشرقی به بازی‌های آسیایی اندونزی - جاکارتا 2018 با حضور مجید خدابخش استاندار آذربایجانشرقی ر در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

به گزارش تبریز بیدار ، مراسم بدرقه ورزشکاران اعزامی استان آذربایجانشرقی به بازی‌های آسیایی اندونزی - جاکارتا 2018 با حضور مجید خدابخش استاندار آذربایجانشرقی روز شنبه سی و یکم شهریورماه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان، با اشاره به 5 مدال ورزشکاران استان در رقابتهای آسیایی اندونزی - جاکارتا 2018، مدال آوری ورزشکاران جانباز،معلول، کم بینا و نابینا را قطعی دانسته و شور و نشاط ایجاد شده در میان معلولان جامعه را از کوچکترین مواهب این حضور قلمداد کرد.


خدابخش استاندار آذربایجانشرقی با اشاره به حضور ورزشکاران در بازهای و رقابت‌های جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان استان، گفت: نفس حضورشما برای ما ارزشمند است.
استاندار آذربایجانشرقی افزود: جانباز، بزرگترین الگوست برای مردم دنیا، چرا که نشان داد که محدودیت‌های جسمی، در عرصه ورزش محلی از اعراب ندارد.


خدابخش ادامه داد: سالم ترین رقابت های دنیا، رقابت‌های ورزشی است که مملو از درسهای زندگی است.
وی همچنین گفت: اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با مدال آوری شما ملی پوشان غیور و تلاشگر کشور، ملت ایران را خرسند می‌کند و دعای خیر 80 میلیون ایرانی بدرقه راه شما و همه خادمین ورزش استان و کشور است.