تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰:۴۶ شناسه خبر : ۱۰۷۲۷۶۳

فرمانده سپاه عاشورا؛

حرکت مذبوحانه دشمن در اهواز موجب یکپارچگی ملت شد

فرمانده سپاه عاشورا در آیین گشایش نمایشگاه دفاع مقدس تبریز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تلاش دشمنان برای کمرنگ کردن ارزش های آن، حرکت مذبوحانه تروریست ها را در رژه اهواز موجب اتحاد و یکپارچکی ملت عنوان کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، 

سردار عابدین خرم  عصر امروز در آئین افتتاح نمایشگاه فرهنگی دفاع مقدس اظهار داشت : دشمن امروز در سرزمینی که سی و هشت سال قبل به کشور ما تجاوز کرده بوده، باز یک عملیات کور انجام داد.حرکت مذبوحانه تروریست ها در رژه اهواز موجب اتحاد و یکپارچکی ملت شد.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به حادثه تروریستی امروز اهواز گفت: در جایی که نیروهای مسلح در کنار مردم مشغول رژه نظامی هستند، چهار نفر با لباس مبدّل به سمت مردم و نظامیان آتش می گشایند .

وی یادآور شد: دشمن کور خوانده است، این ملت و این نظام خیلی مستحکم تر از آن است که با این اقدام کور مرعوب شود.

سردار خرم با بیان اینکه دشمن پاسخ خود را در میدان عمل از فرزندان ملت دریافت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: ما نه تنها احساس ضعف نداریم بلکه این حرکت مذبوحانه موجب اتحاد ملت و بهم پیوسته تر شدن صفوف یکپارچه خواهد شد.

وی تصریح کرد: شهادت برای ما افتخار است ولی دشمن بداند، بین مردم و نیروهای مسلح فاصله ای وجود ندارد. ای کاش دشمن در میدان جنگ و در میدان نبرد خود را نشان می داد.