تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۶:۰۰:۵۱ شناسه خبر : ۱۰۷۲۸۲۳

مدیر کل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان‌ آذربایجان شرقی معرفی شد

مدیر کل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان‌ آذربایجان شرقی معرفی شد

به گزارش تبریز بیدار ، طی آیینی   "پیام صادقی"  به عنوان مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان‌ آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات "محمدرضا عیدی" در دوران تصدی این پست قدردانی شد.
عیدی که به دلیل بازنشستگی از پست خداحافظی کرد، این مراسم گفت: جهت رهایی از نگرانی‌هایی که در خصوص استحکام بخشی مدارس برای آموزش‌ و پرورش وجود دارد هر چند خیران گام‌های بزرگی برداشته‌اند اما نیاز‌ها به قدری زیاد است که این تلاش‌ها به تنهایی پاسخگو نیست و نیاز به همت و تلاش بیشتر مسئولان هست.

وی ادامه داد: میزان کمک خیرین در جشنواره‌های اخیر افزایش یافته که نشانگر اعتمادی است که این خیران به اداره‌ی نوسازی و احداث مدارس استان دارند. 
وی اظهار کرد: در جشنواره‌ی شهید رجایی امسال رتبه‎ی برتر استانی را کسب کردیم و سالیان متمادی است که در جذب خیرین جایگاه بسیار ارزشمندی در کشور داریم و در بحث اجرا همیشه پیشتاز و در رتبه‌های اول بودیم. 

گفتنی است،" پیام صدقی" مدیرکل جدید استان آذربایجان شرقی 19 سال در سمت‌های معاونت فنی اداره کل نوسازی مدارس استان، مسئولیت کنترل و رسیدگی پیمان، مسئولیت واحد مقاوم ‎ سازی و کارشناسی واحد متره و برآورد مشغول به خدمت بوده است. وی همچنین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عمران با گرایش سازه است. 

منبع:ایسنا