تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۶:۳۳:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۷۲۸۵۱

بی مسئولیتی ها، چوپان بیچاره را بیچاره تر کرد؛

قربانی کردن 140 راس گوسفند زیر پای پروژه فاضلاب سهند

بر اساس آمار ثبت شده توسط آتش نشانی سهند، ۱۴۰ راس گوسفند بر اثر سقوط به کانال آب و فاضلاب در شهر جدید سهند تلف شدند

به گزارش تبریز بیدار ،  پروژه فاضلاب شهر جدید سهند از جمله  پروژه هایی است که از همان شکل گیری اولیه این شهر بر زبان ها جاری است،  هر از چند گاهی  یکی از مسئولان خبر از تکمیل  و آماده سازی فاضلاب سهند خبر می دهند ولی دست آخر  باز هم خبری از نهایی شدن این طرح منتشر نمی شود، هروقت از جاده ورودی سهند وارد میشوی  بود بد فاضلاب  به مشام می رسد، هرچند وقت یکبار هم خبر هایی درباره حادثه در محل این طرح به گوش می رسد گاهی تصادف اتومبیل گاهی ریزش کنار جاده و در آخرین مورد آن 140 راس گوسفند  در تاریکی شب در اثر افتادن در این کانل تلف شدند

محمدزاده فرماندار اسکو در تشریح خبر گفت: بر اساس آمار ثبت شده توسط آتش نشانی سهند، ۱۴۰ راس گوسفند بر اثر سقوط به کانال آب و فاضلاب در شهر جدید سهند تلف شدند.

محمدزاده گفت: این کانال به عنوان خط انتقال آب توسط پیمانکار شرکت آب و فاضلاب استان حفر و از زیر پل رد شده بود.

وی افزود: شواهد امر نشان می‎دهد که صاحب گوسفندان که چوپان بوده به ناچار گله گوسفند را از روی این کانال رد کرده و به دلیل بی اطلاعی از حفر کانال، گوسفندان وی در این کانال سقوط کرده و تلف شده‎اند.

وی خاطرنشان کرد: این چوپان به دنبال خسارت وارده به مراجع قضایی شکایت کرده است که پس از تعیین ابعاد خسارت، شاکی به مراجع ذی ربط برای جبران خسارت مراجعه خواهد کرد.

بر اساس این گزارش و طبق شواهد موجود، هیچ علایم هشدار دهنده‎ و ایمنی در اطراف این کانال نبوده و چوپان در تاریکی شب، متوجه حفر این کانال نشده است.

گفتنی است؛ این اتفاق در فاز سه شهر جدید سهند (روبه‎روی فروشگاه رفاه) رخ داده است.

نظرات

مهدی
IR

از تبریز بیدار می خواهیم تا پیگیر وصول ضرر و زیان این چوپان از شرکت آب و فاضلاب سهند بشود... بیچاره قطعا خود نمی تواند حق خود را از این شرکت بگیرد و شما حتما پیگیر باشید...