تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۴:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۷۲۸۷۷

از امروز آغاز می شود؛

عرضه لوازم خانگی مربوط به پرونده های احتکار تبریز/ زوجهای جوان در اولویت بهره مندی از لوازم خانگی مربوط به پرونده های احتکار

زوجین می توانند با دردست داشتن سند ازدواج به یکی از شعب منتخب فروشگاههای رفاه، اتکا، فرهنگیان، کارکنان دولت و کارگران مراجعه نمایند

به گزارش تبریز بیدار ، رئیس سازمان سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : زوجهایی که کمتر از یکسال از تاریخ ازدواج آنها می گذرد می توانند با مراجعه به شعب مختلف فروشگاه های منتخب نسبت به خرید لوازم خانگی اقدام نمایند .

حسین نجاتی  در حاشیه دهمین جلسه ستاد استانی مبارزه با احتکار و اختفا افزود : عرضه لوازم خانگی مربوط به پرونده های احتکار استان از شنبه ( 14 مهر ) در سطح فروشگاههای منتخب آغاز می شود .

وی ادامه داد : با توجه به محدودیت اقلام برای هر زوج 3 قلم کالا در نظر گرفته شده است که قیمت آنها بر اساس قیمت ابتدای سال جاری محاسبه خواهد شد .

نجاتی در خصوص نحوه توزیع این اقلام اظهار داشت : حمل کالاهای یادشده از محل انبار به مراکز عرضه در حال انجام است و زوجین می توانند با دردست داشتن سند ازدواج به یکی از شعب منتخب فروشگاههای رفاه، اتکا، فرهنگیان، کارکنان دولت و کارگران مراجعه نمایند .