تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۶:۱۶ شناسه خبر : ۱۰۷۲۸۸۱

شاگردان مهاجری در پی جواز صعود؛

پارس جم- ماشین سازی تبریز، تکرار بازی دو هفته قبل/امید ماشین سازی برای صعود با 5 مصدوم

در ادامه مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی کشور تیم فوتبال ماشین سازی تبریز میهمان پارس جنوبی جم خواهد بود

به گزارش تبریز بیدار ،  در ادامه مرحله یک هشتم نهایی  رقابت های جام حذفی کشور  تیم فوتبال ماشین سازی تبریز  میهمان پارس جنوبی جم خواهد بود تیمی که ماشین سازی در چارچوب رقابت های لیگ برتر توانست شکستش دهد و حال باید در قالب جام حذفی به دیدار این تیم جنوبی برود، این در حالی است که ماشین سازی تبریز امروز در شرایطی میهمان پارس جنوبی جم خواهند بود که 5 بازیکن اصلی خود با مصدومیت مواجه هستند تا کار را برای کادر فنی سخت کنند.

این مسابقه در حالی برگزار می شود که دو تیم دو هفته قبل در تبریز در هفته هفتم لیگ برتر مقابل هم قرار گرفتند و آن بازی با برد شاگردان رضا مهاجری با نتیجه 1 بر صفر به پایان رسید.

جلسه فنی این تیم در هتل محل اقامت این تیم برگزار شد تا مشخص شود که پیمان بابایی و اسماعیل فرهادی قطعا این دیدار را از دست داده اند و سید احمد مهدی زاده. سید احمد موسوی و محمد اهل شاخه برغم مصدوم بودن احتمال دارد در لیست 18 نفره قرار بگیرند. 

دخسوس: امروز گل نمی‌خورم

دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: با تمامی توان برای بسته نگه داشتن دروازه تلاش می‌کنم.

فرناندو دخسوس درخصوص بازی امروز برابر پارس جنوبی جم اظهار داشت: از آمادگی مطلوبی برخوردار هستم و همگام با سایر اعضای تیم برای کسب پیروزی در بازی امروز تلاش خواهم کرد.

دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، گل نخوردن در بازی امروز را اولین گام در راه کسب پیروزی قلمداد کرد و بیان داشت: تلاش می کنم خیال اعضای تیم از بابت بسته بودن دروازه راحت باشد و با اعتماد به نفس به دنبال گل زدن باشند.

دخسوس با تمجید از مهدی ثابتی بابت تدارک دیدن تمرینات پرفشار برای وی، تصریح کرد: سعی می کنم با کسب موفقیت جواب زحمات کادرفنی را به شکل مطلوبی بدهم.

ماشین‌سازی در جم دست و پا بسته نیست

توحید غلامی که نقش تاثیرگذاری در جمع شاگردان رضا مهاجری به خود اختصاص داده، یکی از مهره‌هایی است که انتظار می‌رود در بازی امروز ماشین سازی بتواند به تیمش برای صعود کمک کند. آنها که در لیگ موفق به شکست پارس جنوبی جم شده‌اند، اکنون در بازی جام حذفی هم امیدار به کسب نتیجه و جواز صعود هستند.

غلامی در این خصوص می‌گوید: تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشته‌ایم و کاملا برای این دیدار آماده هستیم. حریف قابل احترامی روبروی ما قرار دارد و ما نیز دست و پا بسته نیستیم. اکنون روحیه پیروزی طلبی در بین بازیکنان وجود دارد و امیدوارم با تدابیر آقای مهاجری بتوانیم دست پر جم را ترک کنیم.


وی ادامه داد: در لیگ نمایش خوبی برابر پارس داشتیم و آنها را شکست دادیم اما کاملا به این مساله آگاه هستیم که این یک بازی متفاوت خواهد بود. آنها در جم و زمین خانگی خود به دنبال برتری هستند و ما نیز شانس خودمان را دنبال خواهیم کرد.

هافبک ماشین سازی درباره شرایط تیمش گفت: چند بازیکن مصدوم داریم اما شانس برای برد و صعود کم نیست. باید اهداف بلندپروازانه‌ای داشته باشیم. پارس یکی از تیم‌های خوب این فصل است و از بازیکنان خوبی نیز بهره می‌برد و نباید اجازه غافگیر شدن مقابل آنها را بدهیم تا کارمان سخت شود. حریف به خوبی توسط آقای مهاجری آنالیز شده است و انتظار یک بازی زیبا و جواز صعود را داریم.

گفتنی است دیدار تیم های پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز از سری رقابت های مرحله یک هشتم جام حذفی، ساعت17:15، امروز-شنبه14مهر- برگزار می شود.