تبریزبیدار
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۰۹:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۷۲۹۰۳

کسب عنوان برتر رساله دانش‌آموخته دکترای دانشگاه تبریز

در اولین جشنواره یادبود دکتر علی شریعتمداری، رساله دانش‌آموخته دکترای دانشگاه تبریز عنوان برتر را کسب کرد

به گزارش تبریز بیدار ، در اولین  جشنواره رساله دکترای برتر(جشنواره دکتر علی شریعتمداری) رساله دکتر محمد عظیمی دانش‌آموخته رشته علوم تربیتی گرایش برنامه‌ریزی درسی دانشگاه تبریز در بخش پژوهانه حائز مقام نخست و در بخش ارائه رتبه دوم را به دست آورده است.

در بخشی از لوح سپاس  محمد عظیمی که به امضای  محمود مهرمحمدی رئیس انجمن مطالعات برنامه درسی و نرگس‌ کشتی‌آرای دبیر علمی جشنواره رسیده، تصریح شده است: نخستین دوره انتخاب رساله برتر رشته مطالعات درسی(جشنواره استاد فقید دکتر علی شریعتمداری) مهرماه 1397، رساله شمار برگزیده رتبه دوم خود شناخته است.

این توفیق را به شما همچنین استادان راهنما و مشاور شادباش گفته، مزید توفیق نسل جدید دانش‌آموخته‌گان را در توسعه مرزهای دانش رشته مطالعات برنامه درسی و کمک به کفایت و کارایی هر چه بیشتر نظام تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی ایران از درگاه خدواند سبحان مسئلت می‌کند.

در این جشنواره که به همت انجمن مطالعات برنامه درسی ایران و با مشارکت کلیه دانشگاه‌های مجری دکترای رشته در کشور برگزار شد، ۶ نفر برگزیده دکترای فارغ‌التحصیل در سه سال منتهی به ۱۳۹۶ که بیشترین امتیاز را در مرحله قبل (غیرحضوری) کسب کرده بودند، معرفی شده‌اند.

لازم به ذکر است  رساله محمد عظیمی با راهنمایی دکتر یوسف ادیب از دانشگاه تبریز و مشاوره اساتید دکتر اسکندر فتحی‌آذر از دانشگاه تبریز و دکتر حسین مطلبی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به سرانجام رسیده است

نظرات

دانشجو
IR

با سلام و عرض ادب و احترام متاسفانه دانشگاه تبریز در برگزاری جشنواره های علمی تبعیض را در اولویت قرار داده است اخیرا در اطلاعیه مربوط به " فراخوان و شیوه نامه اجرایی جایزه بزرگ دانشجویی دکتر علی پولاد به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی مجموعه دانشگاههای شهرستان تبریز" حائزین شرایط شرکت در جشنواره به گونه ای ترتیب داده شده که نتایج به نفع این دانشگاه باشد مثلا دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در مقاطع ارشد و دکتری که مطمینا میتونست حایز مقام بشه، اصلا سهمیه ای نداره! از رسانه تبریز بیدار انتظار پیگیری داریم