تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵:۳۲ شناسه خبر : ۱۰۷۲۹۱۳

نجفی؛

در 3 سال آينده بايد 2 هزار استارت‌آپ در شهرك‌های صنعتی مستقر شود/ واحد های تولیدی آذربایجان شرقی پایلوت استارت‌آپ

نجفی گفت: در آذربايجان شرقی واحدهايی را شناسايی كرديم كه به عنوان پايلوت مي توانند در اين تفاهم نامه مفيد واقع شوند.

به گزارش تبریز بیدار ، معاون وزير صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ايران گفت: 365 فعالیت فناورانه که می تواند منشا تحول در کشور باشد، شناسایی شده است و در 3 سال آينده بايد 2 هزار استارت آپ در نواحی و شهرك‌های صنعتی مستقر شود.

صادق نجفی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با هدف آموزش، مشاوره و انتقال فناوری‌های پیشرفته با بيان اين مطلب، افزود: 31 هزار و 500 واحد صنعتی را تا 3 سال آینده باید نوسازی و بهسازی کنیم.


وي با اعلام اينكه 365 فعالیت فناورانه را که می تواند منشا تحول در کشور باشد، شناسایی شده است،گفت: در هر کاری می‌خواهیم وارد شویم باید آگاهانه وارد شویم كه این یکی از رموز موفقیت است.

وي با انتقاد از اين موضوع كه خسارت نقدینگی که در جامعه ایجاد شده است، را تولیدکننده می دهد، تصريح كرد: اين گونه تفاهم نامه‌ها بايد خروجي كاربردی داشته باشند و اكنون كه در شرايط خاصی نيز قرار داريم اهميت اين موضوع دوچندان مي شود.
معاون وزير صمت با اعلام اينكه كارگروهی براي عملياتی كردن اين تفاهم نامه بايد تشكيل شود، افزود: در  آذربايجان شرقی واحدهايی را شناسايی كرديم كه به عنوان پايلوت مي توانند در اين تفاهم نامه مفيد واقع شوند.