تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸:۲۲ شناسه خبر : ۱۰۷۲۹۲۴

فرمانده سپاه عاشورا؛

اصناف تبریز، دشمن را ناکام گذاشتند/ مقابله با احتکار از اقدامات اساسی بسیج است

سردار عابدین خرم گفت: با وجود مشکلات و مسائل پیش آمده، بازاریان و تولیدکنندگان یک روز هم به فراخوان دشمن جواب مثبت ندادند که این موضوع برای ما بسیار با ارزش است.

به گزارش تبریز بیدار ،  سردار عابدین خرم در جلسه مجمع عالی بسیج آذربایجان‌شرقی در سپاه عاشورا اظهار کرد: جلسه امروز برای رفع موانع و نحوه توزیع و رسیدگی به مشکلات بازار کسبه است.

وی با بیان اینکه مبنای جنگ فعلی اقتصادی است، تصریح کرد: دشمن و ضد انقلاب روی فشار و وارد کردن هجمه‌های زیادی به کشور شده که مبنای آنها روی اقتصاد است.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: هر کارخانه‌ای که می‌خواست از ظرفیت بسیج استفاده کند، ما بدون دریغ، امکانات را در اختیار آنها گذاشتیم.

وی با تاکید به اینکه در برخی اعتصابات، ضد انقلاب سعی داشت تا بازار و صادرکنندگان را با مشکل روبه رو کرده و آنها را به انحراف بکشد، افزود: در همه این موضوعات، بسیج با نیروهای متخصص وارد میدان شده که در این میان اصناف و بازاریان نیز به سپاه و بسیج کمک ویژه‌ای کردند.

وی متذکر شد: با وجود مشکلات و مسائل پیش آمده، بازاریان و تولیدکنندگان یک روز هم به فراخوان دشمن جواب مثبت ندادند که این موضوع برای ما بسیار با ارزش است.

ی افزود: تبریز همیشه مورد طمع دشمن بوده اما بازاریان و اصناف همواره در جهت حل مشکلات مردم گام برداشته‌اند و مسئولان نیز باید در راستای رفع مشکلات اصناف و بازاریان اقدامات اساسی انجام گیرد.

سردار خرم با اشاره به اقدامات بسیج در استان تاکید کرد: یکی از اقدامات اساسی بسیج در استان آذربایجان‌شرقی مقابله با احتکار بوده است.