تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۷:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۷۲۹۵۴

فرماندار تبریز:

مدیران در مواقع بحران در دسترس باشند / دستگاهها معطل تخصیص اعتبار برای اقدامات پیشگیرانه بحران نباشند

راستگو گفت: ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان در مواقع بحران توسط فرماندار انجام می شود و ارائه گزارش به موقع به فرمانداری و در دسترس بودن مدیران از شاخص های اصلی ارزیابی می باشد

به گزارش تبریز بیدار ، راستگو در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تبریز از دستگاههای اجرائی شهرستان خواست تا اقدامات پیشگیرانه مواقع بحران در حوزه های خود را احصاء و با اولویت قرار دادن آنها، از طریق منابع داخل سازمانی اجرائی نمایند و معطل تخصیص اعتبار برای پروژه های مربوطه نباشد.
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تبریز اظهار داشت: زمانی که بحرانی رخ می دهد وظیفه تمامی دستگاهها پای کار آمدن با تمامی امکانات و نیروهاست و وظیفه این شورا هماهنگی بین دستگاهی است.

فرماندار تبریز با اشاره به ابلاغ مراحل 4 گانه مدیریت بحران و نقش و جایگاه فرمانداری در دستورالعمل جدید گفت: ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان در مواقع بحران توسط فرماندار انجام می شود و ارائه گزارش به موقع به فرمانداری و در دسترس بودن مدیران از شاخص های اصلی ارزیابی می باشد.
وی در پایان با توجه به فرا رسیدن فصل سرما تصریح کرد: تمامی ادارات حتما مخازن خود را بازبینی کنند و برای نانوائی ها سوخت جایگزین پیش بینی شود.
فرماندار تبریز همچنین بر لایروبی مسیل های شهرستان توسط امور آب و همکاری دهیاریها و شهرداریها در این امر تاکید کرد.

نظرات

IR

اتفاقا هرقدردسترس نبوده ودورباشند بهترخواهدبود