تبریزبیدار
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۷۲۹۷۶

مدیر حج و زیارت آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریز بیدار؛

۷۸ دفتر مجاز در تبریز برای اخذ ویزای اربعین فعال هستند /با حضور ۶ کارمند عراقی تا ۷۲ ساعت ویزای زائران صادر می شود

مدیر حج و زیارت استان گفت: در سطح استان 163 و در تبریز 78 دفتر مجاز برای ثبت نام ویزای پیاده روی اربعین فعالیت می کنند که تا 24 ساعت قبل از اربعین صدور ویزا ادامه خواهد داشت

به گزارش تبریز بیدار ، امیر روحی ملکی در گفت و گو با خبرنگار تبریز بیدار در خصوص آخرین آمار ثبت نام کنندگان استان در پیاده روی اربعین گفت: تا کنون 37هزار 220نفر در استان آذربایجان شرقی برای شرکت در پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند.
وی افزود: همچنین تاکنون 16هزار و 318 نفر نیز از استان آذربایجان غربی برای شرکت در این پیاده روب ثبت نام و درخواست ویزا کرده اند که برای 14 هزار 968 نفر از آن ها ویزا صادر شده و این روند تا تکمیل صدور ویزا برای همه متقاضیان ادامه خواهد داشت .

مدیر حج و زیارت استان بیان کرد: در سطح استان 163 و در تبریز 78 دفتر مجاز برای ثبت نام ویزای پیاده روی اربعین فعالیت می کنند که تا 24 ساعت قبل از اربعین صدور ویزا ادامه خواهد داشت .

روحی خاطر نشان شد :برای صدور ویزا 6 نفر از کنسولگری عراق برای صدور ویزا حضور دارند و با تلاش های شبانه روزی همکاران ویزا صادر می شود و حداکثر تا 72 ساعت ویزا آماده می شود .

وی در پایان ابراز داشت: در این مراکز برای هر روادید ۲۳۵ هزار تومان دریافت می شود و گذرنامه ها به همراه مدارک به نمایندگی موقت سفارت عراق در تبریز تحویل و در نهایت ویزا صادر می شود