تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵:۴۷ شناسه خبر : ۱۰۷۲۹۷۹

بازی پرهیجان در ورزشگاه خالی از تماشاگر؛

تراکتورسازی تبریز همچنان بدون سرمربی / تراکتور بدنبال انتقام جام حذفی

تیم تراکتورسازی با هدایت محمد تقوی در 2 هفته اخیر لیگ برتر یک تساوی و یک برد پرگل بدست آورده است و با روحیه بالا به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می رود.

به گزارش تبریز بیدار ، قطار بازی های فوتبال لیگ برتر ایران به ایستگاه  نهم رسید که  این  هفته با   دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز به پایان می‌رسد.دیدار 2 تیم  طبق رای کمیته انضباطی بدون تماشاگر برگزار می شود. تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که در جدول جایگاه مناسبی ندارد و تلاش می کند با قابلیت میزبانی خود اولین برد خود در لیگ برتر را تجربه کند، این تیم با 6 امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول لیگ برتر جای گرفته است.

زرد پوشان صنهت نفت  امروز قصد دارند  با عبور از سد تراکتورسازی تبریز تیم متحول شده  و قدرتمند تبریزی اولین برد خانگی را دشت کند اما به نظر می رسد نفتچی ها کار سختی مقابل سرخ پوشان تبریزی خواهند داشت چراکه تیم تراکتورسازی تیم پرمهره و با تجربه ای است  و 3 کاپیتان اول تیم ملی ، خط میانی   این تیم را  می گردانند. سرخ پوشان تبریزی بعد از جدایی جان توشاک مربی ولزی خود  سکان هدایت را موقتا به  تقوی مربی بومی خود سپرده اند

تراکتورسازی  تا بدین جا با 13 امتیاز  در جایگاه ششم جدول جای دارد  و به دنبال پیروزی  در این مسابقه است تا جایگاه خود را تا رتبه چهارم نیز ارتقا بخشد

تیم تراکتورسازی با هدایت محمد تقوی در 2 هفته اخیر لیگ برتر یک تساوی و یک برد پرگل مقابل دیگر تیم جنوبی  بدست آورده است و با روحیه بالا به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می رود.

به هر حال با وجود اینکه گفته می شود تقوی در سمت خود ابقا می شود اما به نظر می رسد که زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی به دنبال جذب یک مربی صاحب نام است.

این 2 تیم در جام حذفی هم با یکدیگر بازی کردند که صنعت نفت آبادان توانست با عبور از سد تراکتورسازی به مرحله بعد این رقابتها راه یابد و به طور حتم تراکتورسازان برای جبران آن شکست به مصاف زرد پوشان جنوب  ایران می روند.