تبریزبیدار
شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۲۲:۵۳ شناسه خبر : ۱۰۷۳۰۲۸

تراکتورسازی صدر نشین بازی های خانگی؛

اوج گیری تراکتور در دقایق پایانی/ مهاجم اسکاتلندی به داد تراکتورسازی تبریز رسید

بعد از گذشت چهار هفته از حضور تقوی در رأس کادر فنی تراکتورسازان ، همچنان پرشورها بی صبرانه منتظر تعیین وضعیت سرمربی این تیم هستند و شاید بهتر باشد مسئولان و به ویژه مالک متمول این تیم هرچه سریع تر تکلیف هدایت این تیم را مشخص کند

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

همانگونه که پیش بینی می شد، تراکتور سازی در بازی هفته دهم در مقابل سپیدرود تنها به پیروزی فکر می کرد و با توجه به شکست ناباوارانه در مقابل نفت آبادان، نیاز مبرمی به سه امتیاز این بازی داشت. به همین دلیل شاگردان تقوی با شروع بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت‌های زیادی به خصوص در 30 دقیقه اول بر روی دروازه سپیدرود ایجاد کردند که همه آن‌ها با درخشش کوروش ملکی و خط دفاعی تیم حریف خنثی شد.
با توجه به پرس سنگین شاگردان کریمی و دفاع همه جانبه این تیم، حملات تراکتور سازی در نیمه اول جواب نداد اما در دقایق پایانی نیمه نخست، بازهم این استوکس آقای گل بود که تا مرز نهمین گل خود پیش رفت ولی همانند سایر موقعیت ها این کوروش ملکی دروازه بان سپیدرود بود که این توپ را نیز از مهار کرده و اجازه نداد تی تی ها با گل به رختکن بروند.
شاید مهم ترین اتفاق نیمه نخست مصدومیت اشکان دژاگه بود که در دقیقه سی و سوم بالاجبار جای خود را به احسان پهلوان داد تا علاوه بر هواداران و کادر فنی تراکتورسازی، مربیان تیم ملی نیز از وضعیت این بازیکن نگران شوند.
البته نباید از بازی خوب و رهبری کاپیتان شجاعی در ترکیب تراکتور غافل ماند و این بازیکن بعد از یک جلسه محرومیتی که کمیته انضباطی برایش در نظر گرفته بود، در بازی دیشب توانست بخوبی از عهده کار بر آید و نتیجه بازی خوب کاپیتان تیم ملی، زدن گل دقیقه 86 برای تراکتورسازی بود که بعد از حملات پی در پی و از دست رفتن تک تک موقعیت ها توسط مهاجمین این تیم، به رقم خورد.
اما این پایان کار نبود و تیم پرتلاش سپیدرود رشت که دیگر چیزی برای ازدست دادن نداشت، با فرصت طلبی و استفاده از توپی که به داور مسابقه برخورد کرد، توانست در دقیقه 90 کار را به تساوی کشانده و امیدهای تقوی را برای کسب دومین بردش در کسوت سرمربی گری تراکتور، به باد دادند.


اما در آخرین ثانیه های زمان های تلف شده نیمه دوم و زمانی که تقریبا همه نتیجه مساوی را پیش بینی می کردند، هری اروین تعویض طلایی تقوی لقب گرفت و با یک ضربه سر دقیق و حساب شده گل پیروزی بخش تراکتورسازی را به ثمر نشاند و تراکتور را تیم صدر نشین در بازی های خانگی این فصل نگه داشت.
نکته قابل توجه بازی قبل حضور پرشور هواداران بود که بازهم مثل بازی های قبل در این قصل، با حضور پرتعداد و تشویق های بی امان خود تیم را رو به جلو حرکت می دادند و شاید اگر این تماشاگران و تشویق های گرمشان نبود، تی تی ها به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نمیافتند.


اما بعد از گذشت چهار هفته از حضور تقوی در رأس کادر فنی تراکتورسازان ، همچنان پرشورها بی صبرانه منتظر تعیین وضعیت سرمربی این تیم هستند و شاید بهتر باشد مسئولان و به ویژه مالک متمول این تیم هرچه سریع تر تکلیف هدایت این تیم را برای حضور موفق در ادامه لیگ مشخص نمایند تا تمام تمرکز بازیکنان و کادر فنی برای تداوم پیروزی ها و قرار گرفتن در جمع مدعیان این فصل باشد.