تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۲۲:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۷۳۰۶۳

دیدار صمیمانه فرمانده سپاه عاشورا با قهرمان آسیا؛

تمجید سردار خرّم از پهلوان باسمنجی / روایت پرویز هادی از بزرگ‌ترین افتخار ورزشی+تصاویر

پيش از ظهر امروز فرمانده سپاه عاشورا با پرويز هادي، قهرمان سنگین‌وزن كشتي كشورمان ديدار كرد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم در این دیدار که به مناسبت مدال‌آوری پهلوان باسمنجی در مسابقات جهانی ترتیب یافته بود؛ خطاب به پرویز هادی  اظهار داشت: همواره کشتی‌های شما را پیگیری می‌کنم و جا دارد از صمیم قلب خدا قوت بگویم.

وی با ابراز خوشحالی از دیدار با این ورزشکار بااخلاق، افزود: کشتی ورزش قهرمانی ما و از طرف دیگر نماد پهلوانی در کشور است. شما نیز، هم قهرمان و هم پهلوان خطه آذربایجان هستید.

سردار خرّم، پرویز هادی را الگویی برای جوانان معرفی و به تمجید از حضور مقتدرانه و با حفظ اصالت وی در میادین ورزشی جهان پرداخت.

فرمانده سپاه عاشورا با یادآوری حک شعار یا زینب(س) روی لباس پرویز هادی در میادین ورزشی، این اقدام را بسیار ارزشمند دانست.

وی با بیان اینکه «با تمام وجود می‌گویم در قلب ما جا دارید» گفت: شما قبل از اینکه پیروز میدان باشید؛ پیروز میادین اخلاقی و ارزش‌های اسلامی هستید. تمام ابعاد پهلوانی در وجود شما جمع شده است و مردم ایران و آذربایجان به وجود شما افتخار می‌کنند.

پرویز هادی نیز در این دیدار با تشکر از لطف و حمایت فرمانده سپاه استان به‌خصوص بعد از مسابقات آسیایی جاکارتا و مسابقات جهانی بوداپست یادآور شد: حضور شما برای من یک دنیا ارزش دارد.

وی افزود: بااینکه کم‌لطفی‌ها زیاد بوده است اما خدا را شاکرم که توانستم ذره‌ای در خوشی‌های مردم سهم داشته باشم.

قهرمان سنگین‌وزن کشتی آزاد کشورمان گفت: بزرگ‌ترین افتخار من این است که سه بار در خاک آمریکا، کشتی‌گیران این کشور را شکست دادیم و پرچم پرافتخار کشورمان را به اهتزاز در آوردیم.

هادی با اشاره به دیدار اخیر ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب و ابراز رضایت قلبی ایشان بیان کرد: رضایت ایشان را نمی‌توان قیمت گذاشت.

وی با انتقاد از وزارت ورزش نسبت به عدم‌ حمایت از کشتی خاطرنشان ساخت: یادم نمی‌رود در مسابقات آمریکا رسول خادم به من گفت؛ پرویز این کشتی هیچ فرقی با دوران دفاع مقدس ندارد و باید با همان انگیزه به میدان بروی.

هادی اظهار امیدواری کرد مشکلات کشتی حل شود همچنین اظهار داشت: ان‌شاءالله در المپیک یک مدال خوش‌رنگ به ملت تقدیم می‌کنم.

Image title

Image title