تبریزبیدار
یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۰۹:۱۵ شناسه خبر : ۱۰۷۳۰۷۲

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی؛

شعار مرگ بر آمریکا باید ادامه پیدا کند/ آمریکایی ها دروغ می گویند که با ملت ایران دشمنی نداریم

حجت الاسلام آل هاشم گفت: تفکر بازگشت آمریکا به این کشور هنوز هم در تفکرات برخی افراد وجود دارد، که خوابی آشفته است، مرگ بر آمریکا باید بنا بر دلایل عقلی و نقلی استمرار پیدا کند.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام آل هاشم  نماینده ولی فقیه در جمع راه پیمایان 13  آبان در تبریز اظهار داشت: امروز همه مردم ایران یک صدا شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهند، این شعار  به یک شعور  ضد آمریکایی در ایران و جهان تبدیل شده است.

وی گفت:  شعار مرگ بر آمریکا از اول مخالفانی هم داشته است،  برخی از افراد  برداشت های انحرافی  را از مباحث دینی  و اخلاقی داشتند برخی هم نظر براین داشتند که  در تعیین مصداق برای استکبار، به نظر جمعی نرسیده ایم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی  بیان داشت:  تفکر بازگشت آمریکا به این کشور هنوز هم در تفکرات برخی افراد وجود دارد، که خوابی آشفته است، مرگ بر آمریکا باید بنا بر دلایل عقلی و نقلی استمرار پیدا کند، کینه توزی های آمریکا علیه کشورمان در قالب های جنگ رسانه ای، اقتصادی  و فرهنگی ادامه دارد.

حجت الاسلام آل هاشم در ادامه یاد آور شد: حذف شعار مرگ بر آمریکا با هدف دفاع از این کشور، یعنی وادار کردن مردم به توبه در برابر آمریکاست، مرگ بر آمریکا  به وسیله ملت ایران  تبدیل به یک شعار جهانی شده است، 

وی خاطر نشان کرد:  13 آبان روز استقامت ملت قهرمان ایران در برابر ترفند های استکبار جهانی است،  مسئولان آمریکایی می گویند با ملت ایران دشمنی نداریم در حالی که این دروغ محض است، دشمنی آمریکا ملت و دولت نمی شناسد آن ها با اساس نظام جمهوری اسلامی ایران مشکل دارند، همیشه اوج مقاومت را در برابر دشمن تبلیغ کرده ایم.