تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۷۳۰۷۹

تراکتوری‌ها، حامی ماشین سازی مقابل استقلال؛

روز سیاه و سفید شفر در تبریز/ لشکر مصدومان در سنگر ماشین سازان

ماشین سازی امروز در حالی به مصاف استقلال می رود که 6 مصدوم دارد. این 6 بازیکن مصدوم، بازیکنانی هستند که جزو نفرات اصلی تیم هستند.

به گزارش تبریز بیدار ، تیم های ماشین سازی تبریز و استقلال تهران در چارچوب رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر امروز از ساعت 15 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف یکدیگر می روند و این در حالی است که احتمالا ورزشگاه دوم شهر تبریز پر از تماشاگر خواهد شد.


ماشین سازی در بازی های گذشته هوادار زیادی را به ورزشگاه 7 هزار نفری بنیان دیزل نکشانده اما ظاهرا هواداران تراکتورسازی قصد دارند امروز به حمایت از دیگر تیم شهرشان بشتابند.

با توجه به اینکه استقلال با وجود نتایج ضعیف همچنان شانس بالاآمدن در جدول رده بندی را دارد، هواداران تراکتورسازی در فضای مجازی اطلاعیه هایی را پخش کرده اند تا امروز به ورزشگاه بنیان دیزل بروند و با حمایت از ماشین سازی زمینه را برای شکست استقلال فراهم کنند


با توجه به شرایطی که تیم ماشین سازی دارد، این تیم را باید بهترین حریف برای استقلال در مقطع فعلی بدانیم. سبزپوشان شهر تبریز با توجه به فعل و انفعالات صورت گرفته در تابستان سال جاری، با حوادثی روبرو شدند که حیات شان را مستقیما مورد حمله قرار داده بود! آنها فصل را به بدترین شکل ممکن آغاز کردند؛ در حالی که کمترین فعالیت ممکن را در فصل نقل و انتقالات داشتند و چند بازیکن شاخص شان را نیز از دست داده بودند. طبق پیش بینی ها، ماشین سازی یک شروع بد داشت. این شروع بد باعث برکناری کریمی و به روی کار آمدن مهاجری شد. ماشین با مهاجری نتایج خوبی کسب کرد اما بعد از چند هفته، کمبود بازیکن امان تیم آقا رضا را گرفت. هر هفته به جای بهبود و بازگشت بازیکنان مصدوم، مصدومان جدیدی به لیست غایبین تیم اضافه می شد. این موضوع باعث شد تا ماشین سازی سرانجام در ایستگاه یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل داماش کم بیاورد و در ضربات پنالتی بازی را واگذار کند. ماشین سازی امروز در حالی به مصاف استقلال می رود که 6 مصدوم دارد. این 6 بازیکن مصدوم، بازیکنانی هستند که جزو نفرات اصلی تیم هستند. زمانی که 6 بازیکن را از یک ترکیب یک تیم کم کنیم، بی شک این تیم یک حریف مناسب برای کسب پیروزی به شمار خواهد رفت!

"اصلا دوست ندارم با برد تیم ما مربی‌ای(شفر) اخراج شود؛ سرمربیگری شغل ما است." این جمله، بخشی از صحبت های مهاجری در مورد شفر و اتفاقاتی است که می تواند در صورت عدم نتیجه گیری استقلال مقابل ماشین سازی رخ بدهد. این اظهارات بعلاوه شرایط تیم ماشین سازی که پیش از این خواندید، بازی با ماشین سازی را به یک بازی سیاه و سفید برای وینفرد شفر تبدیل کرده است. پیروزی مقابل ماشین، روی سفید ماجرا خواهد بود و شفر می تواند با یک برد خارج از خانه آرامش را به اردوی تیمش بازگردانده و شرایط خود و استقلال را از حالت نه چندان خوشایند فعلی در آورده و دوباره برای قهرمانی بجنگند. روی سیاه ماجرا هم، همانی است که نباید بشود و اگر بشود...