تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵:۲۸ شناسه خبر : ۱۰۷۳۲۴۹

بررسی تبریزبیدار از علت لغو سخنرانی عباسی :

استادرحیمی: مصوبه شورای تامین نبود بلکه تصمیم کمیسیون دانشجویی بود / تعبیر جوان پور به تفرقه در هفته وحدت / مسئولین دانشگاه مدنی پاسخگو نشدند

تلاش برای ارتباط با روسای دانشگاههای آزاد اسلامی تبریز و شهید مدنی آذربایجان ناکام ماند ولی جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در اظهار نظری درباره سخنرانی عباسی، آن را تفرقه انگیز خواند.

به گزارش تبریز بیدار ، به دنبال لغو سخنرانی های  حسن عباسی در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان،  استاد رحیمی ، در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت:  موضوع سخنرانی حسن عباسی در شورای تامین مطرح نشده بود که بتوان گفت با مخالفت این شورا لغو شد.

وی گفت:  این چنین موضوعاتی که مربوط به دانشگاه ها است در کمیسیون دانشجویی مورد بحث قرار می گیرد که این موضوع نیز  درکمیسیون دانشجویی مطرح گردیده بود و بخاطر برخی از برگزاری این جلسه جلو گیری شد.

وی گفت: در کمیسیون دانشجویی مانع از آن می شوند که برنامه ها و سخنرانی هایی که آرامش و ثبات استان را برهم می زنند، برگزار شود.
تلاش برای  ارتباط با روسای دانشگاههای آزاد اسلامی تبریز  و شهید مدنی آذربایجان  ناکام ماند ولی  جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در اظهار نظریدرباره دلایل لغو سخنرانی حسن عباسی تحلیل گر سیاسی گفته بود : شورای تامین شهرستان با توجه به اینکه مطالب تفرقه انگیز در هفته وحدت به مصلحت نیست؛ سخنرانی حسن عباسی را که با موضوع چهل سالگی انقلاب بود لغو کردند و به این ترتیب این مراسم برگزار نشد.

جوانپور در ادامه یادآور شد: حسن عباسی در پشت درهای دانشگاه آزاد تبریز با بسیج دانشجویی صحبت کرد و علی رغم درخواست بسیج مبنی بر سخنرانی در یادمان شهدای گمنام با توجه به بسته بودن سالن، عباسی از پذیرش در دانشگاه خودداری کرد.


نظرات

IR

عباسی خوار چشم دشمنان اسلام و انقلاب است.