تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۸:۴۹:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۷۳۲۵۴

در گفتگوی تبریزبیدار با مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز تاکید شد؛

سخنرانی حسن عباسی چه تهدیدی بود که پیش داوری کردید؟ / آقای رییس وحدت بین خط ولایت با جریان لیبرال و مرعوبین شدنی نیست

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز در گفتگو با تبریزبیدار تاکید کرد: آقای رییس وحدت بین خط ولایت با جریان لیبرال و مرعوبین شدنی نیست.

اکبرزاده مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص لغو مراسم سخنرانی حسن عباسی روز دوشنبه مورخه ۵آذر (همزمان باسالروز تشکیل بسیج مستضعفین) با اشاره به بیانات رهبر انقلاب گفت:خدا لعنت کند آن دستهایی را که تلاش کرده‌اند و می کنند که قشر جوان و دانشگاه ما را غیر سیاسی کنند. کشوری که جوانانش سیاسی نباشند، اصلاً توی باغ مسائل سیاسی نیستند، مسائل سیاسی دنیا را نمی فهمند، جریانهای سیاسی دنیا را نمی فهمند و تحلیل درست ندارند. مگر چنین کشوری می تواند بر دوش مردم، حکومت و حرکت و مبارزه و جهاد کند!؟ 

وی افزود: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد تبریز برابر موافقت قبلی مسوولین دانشگاه قصد داشت در هفته بسیج مراسمی با عنوان چهل سالگی انقلاب و دستاوردهای آن در داخل دانشگاه و سالن شهریار برگزار نماید و سخنران مراسم استاد حسن عباسی تعیین شده بود.آقای راستگو فرماندارتبریز, دکتر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد , دیشب را راحت خوابیدید که همه را بسیج کردید تا برنامه بسیج دانشجویی را لغو کنید.

اکبرزاده ادامه داد: امروز بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد از شما مسوولین دلسوز پاداش گرفت,که این پاداش عذاب آخرت شما خواهد بود و در دنیا مکافات این دلشکستگی فرزندان رهبرانقلاب را خواهید دید.احسن به این اقتدار شما و احسن به صلابت شما. دیروز روز کاری پرحجمی برایتان بود و خسته نباشید و حقوق دیروزتان گوارای وجودتان که حلال است.

وی خطاب به مسوولین گفت:  ما چه خلافی کرده ایم؟ برابر مقررات از دانشگاه موافقت حضور استاد حسن عباسی را گرفتیم.در داخل دانشگاه مراسمی با عنوان چهل سالگی انقلاب به مناسبت هفته بسیج می خواستیم برگزار کنیم آنهم باحضور بسیجیان و علاقمندان به انقلاب و ولایت اعم از دانشجویان,اساتید و کارکنان.این چه تهدیدی برای انقلاب بود؟آیااین تهدیدبود ؟ این تفرقه بود ؟

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز تصریح کرد: مسوولین شهر بهانه تراشی می کردند که در هفته وحدت مسایل تفرقه انگیز صحبت نشود,براین اساس می خواستند مراسم برگزار نشود. عرض می کنم, اولا موضوع بحث دستاوردهای انقلاب بود.ثانیا مسوولین پیش داوری و سیاسی کاری نمودند.ثالثا هفته وحدت تا آنجایی که می دانیم, وحدت بین شیعه و اهل تسنن است که در شرایط کنونی برای مقابله با سیاست های تفرقه انگیز استکبار امر ضروری ومهم است.ولی وحدت بین خط ولایت, تفکر بسیجی با جریان فتنه,لیبرال, مرعوبین در مقابل استکبار و افرادی که با امید و نگاه غرب در داخل حرکت می کنند, همسویی و توافقی نیست که وحدت داشته باشیم و سعی کنیم آنرا حفظ کنیم.

وی در واکنش به سخنان رییس دانشگاه آزاد تبریز و استان نیز گفت: هفته وحدت بهانه ای در دست مسوولین شهری و دانشگاهی می باشد. بیان دستاوردهای انقلاب برای بسیجیان در جمع و مراسم بسیجیان تضعیف انقلاب و وحدت مردم نیست.