تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۷۳۳۶۵

غیررسمی؛

درگوشی های تبریزبیدار از تغییرات مدیریتی استان / مدیر کل اطلاعات استان در یک قدمی معاونت استانداری

بر اساس اخبار رسیده به تبریزبیدار از منابع آگاه و غیررسمی، از مدیرکل فعلی اداره کل اطلاعات استان بعنوان جدی ترین گزینه برای این سمت یاد می شود.

به گزارش تبریز بیدار ،  با روی کار آمدن محمدرضا پورمحمدی بعنوان استاندار آذربایجان شرقی، گمانه زنی ها برای تغییرات مدیریتی در استان شروع شده است و از سوی دیگر جریانات سیاسی حامی دولت نیز تلاش دارند گزینه های مورد نظر خود را تحمیل کنند.

پورمحمدی در نخستین روز معرفی خود از سوی هیئت دولت بعنوان استاندار، طی مصاحبه ای با تسنیم تاکید چندانی روی تغییرات معاونان خود نداشت و تلویحا اولویت خود را معرفی معاون سیاسی امنیتی استانداری که با سرپرست اداره می شود، عنوان کرده بود.

چند روز بعد از معرفی رسمی پورمحمدی، وی اولین انتصاب خود را از بین همکاران دانشگاهی خود انتخاب کرده و قاسم زاده را که زمانی معاون خود در دانشگاه بوده، بعنوان مشاور در امور صنایع منصوب کرد.

اما همچنان پست معاونت سیاسی امنیتی مهمترین انتخاب پورمحمدی است که چشم ها بدان دوخته شده است. بر اساس اخبار رسیده به تبریزبیدار از منابع آگاه و غیررسمی، از مدیرکل فعلی اداره کل اطلاعات استان بعنوان جدی ترین گزینه برای این سمت یاد می شود.

حتی شنیده شده که صحبت هایی نیز بین استاندار و مدیرکل اطلاعات شده و احتمال آمدن معاون جدید از دستگاه امنیتی جدی به نظر می رسد.

مدیر کل جدید اطلاعات استان در ماه های اخیر و در دولت دوازدهم روی کار آمده و باید منتظر روزهای آینده باشیم تا ببینیم این انتخاب به چه سرانجامی می رسد.

گفتنی است در حال حاضر علیار راستگو فرماندار تبریز با حفظ سمت، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری است.