تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۷:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۷۳۳۶۹

جزئیات درگیری طلبه جوان با مأموران شهرداری تبریز؛

معاون شهرداری منطقه10 :طلبه جوان عمامه اش را به گردن مامور شهرداری حلقه زد / ماموران شهرداری و کلانتری هیچ برخوردی با حاضرین در محل نداشتند

زبرلو، معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 10 تبریز گفت: متاسفانه این طلبه جوان حرمت لباسش را نیز نگه نداشت و عمامه اش را به گردن مامور شهرداری حلقه زد و آن را کشید.

عبدالرضا واحد زبرلو، معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 10 تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص درگیری چند روز پیش طلبه جوان با مأموران شهرداری در منطقه ارم گفت: این طلبه جوان با نام « مهدی عزیزپور» با یک قولنامه قصد دارد زمینی به مساحت هزار و دویست متر مربع را که دقیقا در پشت بیمارستان عالی نسب قرار دارد و متعلق به شهرداری و مسکن و شهرسازی می باشد، غصب کند.

وی ادامه داد: ما در دو مرحله به وی تذکر داده بودیم. بار اول که بدون مجوز دور تا دور زمین را فنس گذاری کرده بود با حکم دادستان رفتیم و آنها را جمع آوری کردیم و حتی خود این طلبه تعهد داد تا زمانی که مراحل قانونی و مشکلات مربوط به مالکیت این زمین حل نشود، هیچ اقدامی انجام ندهد.

 به سمت راننده جرثقیل سنگ پرتاب کردند و در مقابل جرثقیل دراز کشیدند

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 10 افزود: یک هفته بعد ما دیدیم که این طلبه یک عدد کانکس را در آنجا قرار داده و به طور جدی قصد تملک آنجا را دارد که دوباره با حکم دادستان و به همراه سرهنگ جبرئیلی در محل مورد نظر حاضر شده و از وی خواستیم که کانکس را برداشته و زمین را ترک کند. متاسفانه نه تنها حاضر به ترک محل نشد بلکه به همراه اهالی آن منطقه که اکثرا از آشنایان وی بودند، به طرف جرثقیل شهرداری حمله کرده و شروع به پرتاب آجر کردند و حتی در مقابل جرثقیل دراز کشیده و اجازه حرکت ندادند.

وی یادآور شد: همه این اتفاقات توسط حاضرین در محل ضبط شده بود اما فقط قسمت های کوتاهی از فیلم ها را منتشر کرده اند.

یکی از همکاران ما را تا حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار دادند

معاون خدمات شهری منطقه 10 خاطرنشان کرد: در این حین آنها به طرف « قاسمی» یکی از همکاران ما که مسئول تخلفات منطقه 10 می باشد و حتی اسمش هم در فیلم گفته می شود، حمله کردند و تا حد مرگ وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند به طوریکه بینی این همکار ما شکسته و سایر قسمت های بدنش نیز به شدت مورد جراحت قرار گرفته است.

وی در خصوص رفتار ناشایست این طلبه جوان گفت: متاسفانه این برادر طلبه نه تنها حرمت ما بلکه حرمت لباسش را نیز نگه نداشت و عمامه اش را دور گردن همکار ما حلقه زد و آن را کشید و چون همه اهالی آنجا آشنایان این طلبه بودند، آنها نیز به طرف ما حمله کردند و ما حتی نتوانستیم خودرو ها را برداریم و این سرهنگ جبرئیلی بود که تک تک خودرو ها را از محل خارج کرد.

زبرلو در پایان با اشاره به صحنه سازی های انجام شده توسط این طلبه و دوستانش، ابراز نمود: هیچ کدام از عوامل شهرداری و کلانتری محل کوچکترین بی احترامی و برخوردی با این طلبه نداشتند و همه این ها صحنه سازی بیش نیستند و ما همه این اتفاقات را به طور کامل در اختیار مراجع ذی صلاح قرار داده ایم تا رسیدگی کنند.