تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱:۱۶ شناسه خبر : ۱۰۷۳۳۷۹

تقی پور، عضو شورای شهر تبریزمطرح کرد:

شهرداری تبریز، جایی برای دفاع باقی نگذاشته/ نمره مردودی به پروژه های آسفالت ریزی خیابان های تبریز

عبدالله تقی‌پور،گفت: آنچه در آسفالت ریزی در معابر و خیابان‌ها توسط شهرداری انجام شده است، جایی را برای دفاع باقی نمی‌گذارد.

به گزارش تبریز بیدار ، عبدالله تقی‌پور در  نشست کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر که برای بررسی پروژه‌های آسفالت‌ریزی شهردار تبریز تشکیل یافته بود، ضمن ابراز تاسف از اینکه همچنان مدیریت جامعی بر پروژه‌های آسفالت‌ریزی حاکم نیست، اظهار داشت: آنچه در آسفالت ریزی در معابر و خیابان‌ها توسط شهرداری انجام شده است، جایی را برای دفاع باقی نمی‌گذارد.

وی با تاکید بر لزوم مدیریت علمی و کارشناسی در همه مراحل آسفالت‌ریزی، خاطرنشان کرد: تعهد پیمانکار با تحویل پروژه پایان نمی‌یابد و اگر در جایی سوء مدیریت صورت گرفته و یا در مراحل کار خللی ایجاد شده که بر کیفیت آن اثر گذاشته، باید پیمانکار نسبت به موضوع پاسخگو باشند.

فریدون بابایی‌اقدم، دیگر عضو کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک هم در این نشست لزوم افزایش نظارت بر پروژه‌های عمرانی را یادآور شد و افزود: طبق مبنای علمی، نباید در دمای زیر 13 درجه سانتی‌گراد عملیات آسفالت‌ریزی انجام داد، در حالی که در تبریز مدت‌هاست این قاعده نادیده گرفته شده و با وجود  آغاز فصل سرما همچنان آسفالت‌ریزی در نقاط مختلف ادامه دارد.

بابایی‌اقدم همچنین به بخشنامه شهردار تبریز در خصوص انحصار تهیه آسفالت از کارخانه آسفالت شهرداری اشاره کرد و حاصل این بخشنامه را از دست دادن دو ماه از فصل کاری سال‌جاری خواند.

وی با ذکر مشاهده عینی خود از نصب ایزوگام پل نصر در زیر بارش باران، خواستار افزایش نظارت بر کیفیت فعالیت‌های عمرانی شهرداری شد.

نظرات

مهدی
US

مگر در تبریز آسفالت هست؟! متاسفانه تبریز در بدی آسفالت شهرها جز اولین هاست...