تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۵:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۷۳۴۲۴

پیگیری تبریزبیدار از کودک خبرساز این روزها؛

مادر شناسایی شد اما انکار می کرد / ارشدزاده: خانواده خواستار تحویل به بهزیستی هستند

مدیرکل بهزیستی استان گفت: مادر کودک شناسایی شده و خود او هم این کودک را رها کرده بود. متاسفانه مادر تمایلی به تحویل گرفتن فرزند خود را ندارد و می خواهد در اختیار بهزیستی بماند.

به گزارش تبریز بیدار ، دو روزی است که خبر پیدا شدن کودکی 8 ماهه در منطقه فتح آباد تبریز در محلی متروکه، بازتاب های فراوانی داشته است. پیش از این ارشدزاده، مدیر کل بهزیستی استان در گفتگو با تبریزبیدار در تشریح جزئیات موضوع گفته بود: کودک در محل متروکه ای رها شده بود و توسط مامورین نیروی انتظامی به بهزیستی منتقل شده بود.

برخی افراد فرضیه ربایش را مطرح کردند. لذا در همین راستا گفتگویی با سرهنگ شعفی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان داشتیم که اذعان داشت که موضوع آدم ربایی نیوده است.

دقایقی پیش گزارشات مردمی به تحریریه تبریزبیدار رسید که حکایت از شناسایی مادر این کودک از طرف اهالی فتح آباد داشت.

به اذعان اهالی مادر این کودک به دلیل فقر و مشکلات مالی او را رها کرده بود، در ضمن این کودک، پدر هم ندارد.

تاسف ماجرا زمانی است که این مادر، نه به میل خود بلکه با تجسس و اعلام ومعرفی افرادی که عکس کودک را در کانال ها مشاهده نموده بودند، صورت پذیرفت.

علی الظاهر مادر و خانواده مادری کودک که وضعیت مناسبی نیز از لحاظ اجتماعی و روانی نداشتند و اول موضوع را انکار می کردند که با ورود نیروی انتظامی، موضوع حل و فصل گردید.

در ادامه موضوع  را از ارشدزاده مدیرکل بهزیستی استان پیگیری کردیم که وی در گفتگو با تبریزبیدار گفت: مادر کودک شناسایی شده و خود او هم این کودک را رها کرده بود. متاسفانه مادر تمایلی به تحویل گرفتن فرزند خود را ندارد و می خواهد در اختیار بهزیستی بماند. 

وی دلایل این اقدام مادر کودک را بجهت برخی ملاحظات تشریح نکرده و به همین اکتفا کرد.