تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۵۷:۵۸ شناسه خبر : ۱۰۷۳۴۴۴

بیگی در گفتگو با تبریزبیدار مطرح کرد؛

تایید حکم متهمین شورای چهارم شهر تبریز در دادگاه هم‌عرض / اعمال نفوذ در پرونده ممکن نیست

بیگی در گفتگو با تبریزبیدار از تایید حکم متهمین شورای چهارم شهر تبریز در دادگاه هم‌عرض خبر داد و گفت: هیچ گونه امکان نفوذ در پرونده وجود ندارد.

احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص تایید حکم متهمین شورای چهارم شهر تبریز در دادگاه هم‌عرض گفت: رای دادگاه تجدید نظر که یک رای قطعی بود و آقای پزشکیان آن را مصادیق خلاف بیّن شرع و قانون می دانست که براساس ماده 477 به شعبه هم ارز ارجاع داده شده بود، توسط دادگاه هم عرض مثبت اعلام و در نتبجه رای دادگاه تجدید نظر تأیید شد.

وی درپاسخ به سوالی مبنی بر زمان اجرای حکم ، ابراز نمود: برای اجرای حکم باید از قسمت اجرای احکام دادگستری استان یگیر موضوع باشیم.

بیگی در خصوص احتمال اعمال نفوذ مجدد در روند اجرای حکم نیز یادآور شد: دیگر هیچ گونه اعمال نفوذ در پرونده و حکم وجود ندارد و باید از قوه قضاییه و بخصوص دادگستری آذربایجان شرقی تشکر کنیم که بر رأی خود پافشاری کردند و توانستند حقانیت رأی را اثبات کنند.

بدنبال این اظهارات بیگی مبنی بر تایید حکم متهمین شورای شهر تبریز، اینک افکار عمومی منتظر اجرای حکم و برخورد قاطع با عاملین این فساد بوده و شمارش معکوس برای اجرای آن آغاز می شود.