تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۲۶:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۷۳۴۴۹

انجوی نژاد به تبریز می آید / مانع تراشی دستگاه های دولتی و دستاویزهای سیاسی اصلاح طلبان

خبر های رسیده به تحریریه تبریزبیدار حکایت از مانع تراشی دستگاه های دولتی برای حضور انجوی نژاد در تبریز دارد و با بهانه هایی چون عدم سنخیت محل مراسم(یکی از سالن های اجتماعات داخل شهر) و موازی کاری با دیگر برنامه ها آورده شده است.

به گزارش تبریز بیدار ،  سیدمحمد انجوی نژاد روحانی که سخنرانی های مطالبه گرایانه وی در حوزه عدالت اجتماعی شهره خاص و عام می باشد، قرار است به دعوت هیئت عماریون تبریز بمناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی به تبریز سفر کند.

این دعوت با هدف مردمی برگزار کردن مراسمات روز بصیرت  بوده تا نشان از جاری و ساری بودن حماسه 9 دی و  پویایی جنبش مطالبه گری از مسئولین باشد.

خبر های رسیده به تحریریه تبریزبیدار حکایت از مانع تراشی دستگاه های دولتی تبریز برای این برنامه دارد و با بهانه هایی چون عدم سنخیت محل مراسم(یکی از سالن های اجتماعات داخل شهر) و موازی کاری با دیگر برنامه ها آورده شده است.

اما مسئولین برگزاری این برنامه در واکنش به بهانه های وارد شده بر ضرورت برگزاری باعظمت و مردمی آن تاکید کرده و این اقدامات را کارشکنی توصیف می کنند.

اما از سوی دیگر برخی رسانه های اصلاح طلب نیز بیکار ننشسته و با موضع گیری نسبت به این دعوت، با دستاویز قرار دادن لغو سخنرانی احمد زیدآبادی، محکوم امنیتی فتنه 88، موضوع عدالت طلبی و پرداختن به پیام 9 دی را، به حاشیه سیاسی رانده اند.