تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸:۳۷ شناسه خبر : ۱۰۷۳۴۵۶

اندر احوالات اعضای « هوشلی باشلی »

مدهوشی تاریخ دموکراسی در تبریز

نقد و انتقاد از شهردار تبریز حق همه اعضای شورا و شهروندان است، الّا آن دو بزرگوار «لیست امید» که در روز «انتخاب شهردار» ، خود را «هوشلی‌باشلی‌تر» از همه کهکشان راه شیری دانستند و یازده عضو شورا و شهروندان تبریزی را در #مدهوشی_تاریخی_دموکراسی گذاشتند.

یادداشت میهمان تبریزبیدار ؛ فرهاد باغشمال

مسعودی ریحان عضو شورای شهر تبریز امروز در جلسه شورای شهر گفته: حیف قانون اجازه نمی دهد والا یک #شهردار_هوشلی_باشلی می‌آوردیم.

او همچنین در ادامه به شهردار تبریز پیشنهاد داد که لااقل یک « مشاور خارجی » به استخدام درآورد و البته بعد از خاموش کردن میکروفونش خطاب به شهردار گفت: منظورم تو نیستی، شهرداران دیگر است! در این خصوص چند نکته قابل عرض است:

۱- در مخیله منِ « شهروند هوشلی‌ باشلی » نقد و انتقاد از شهردار تبریز حق همه اعضای شورا و شهروندان است، الّا آن دو بزرگوار لیست امید که در روز انتخاب شهردار، خود را هوشلی‌باشلی‌تر از همه کهکشان راه شیری دانستند و یازده عضو شورا و شهروندان تبریزی را در « مدهوشی تاریخی دموکراسی » گذاشتند. بنده با کلی هوشلی‌باشلیلیخ به یازده نفر از اعضای شورا و شهردار تبریز که در کمال هوشلی‌باشلیلیخ بر روی نظر و برنامه‌های خود اصرار داشتند، احترام می‌گذارم.

۲- راستش من هم برای خیلی از محدویت‌های قانونی حیف و افسوس می‌خورم. مثلا حیف قانون اجازه نمی‌دهد والا به چند نفر شورای شهر هوشلی‌باشلی رای می‌دادیم.

۳- بنده به در مقام یک شهروند هوشلی‌باشلی به شورای شهر پیشنهاد می‌کنم سیزده مشاور خارجی بیاورند.

۴_جناب مسعودی‌ریحان! منظورم شما نیستید، شورای شهرهای دیگر را می‌گویم.