تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ ۰۰:۴۰:۲۹ شناسه خبر : ۱۰۷۳۴۷۹

پیگیری تبریزبیدار نتیجه داد؛

تغییر تابلوی کوچه ای در ولیعصر تبریز که حکایت از هتک حرمت داشت

تبریز بیدار با انتشار تصاویر اقدام ناپسند مخدوش کردن نام شهید میرزامحمدی در تابلوی کوچه، و با در جریان گذاشتن مسئولین شهرداری، موضوع را پیگیری کرده و خوشبختانه به سرانجام رسید.

به گزارش تبریز بیدار ، بر اساس گزارشات مردمی رسیده به تحریریه این پایگاه خبری،  اخیرا توسط افراد ناشناس درمنطقه ولی عصر تبریز، تابلوی کوچه ای  که از «نیلوفر» به «شهید میرزامحمدی» تغییر نام یافته بود، در دو مرحله  یک بار با اسپری و بار دوم با ضد زنگ مخدوش شده که رنگ و بوی هنک حرمت شهدا را داشت و موجب رنجش خاطر شهروندان شده بود.

اینکه پروسه تغییر نام خیابان ها و کوچه ها به چه صورت در شورا و شهرداری تبریز بررسی می شود، بحث دیگری است که در گزارش های دیگر بدان پرداخت خواهد شد، اما موضوع مخدوش کردن نام کوچه که مزین به شهید بود، آزار دهنده است.

Image title

 تبریز بیدار با انتشار تصاویر این اقدام ناپسند و با در جریان گذاشتن مسئولین شهرداری،  موضوع را پیگیری کرده و خوشبختانه به سرانجام رسید.Image title


Image title

سعید حاجی زاده، مدیر کل روابط عمومی و امور بین المل شهرداری کلانشهر تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزبیدار  ضمن تشکر از پیگیری این موضوع، از تعویض تابلوی این کوچه در منطقه ولیعصر(عج) تبریز خبر داد.