تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸:۱۸ شناسه خبر : ۱۰۷۳۵۵۵

پایان درام ناگهان خوش شد:

بمب افکن تراکتور در فرودگاه تبریز بر زمین نشست

آنتونی استوکس ستاره ایرلندی تراکتورسازی برای ادامه همکاری با سرخ پوشان تبریزی وارد تبریز شد.

به گزارش تبریزبیدار، بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام آنتونی استوکس ستاره ایرلندی تراکتورسازی به تبریز برگشت تا کارش را با این باشگاه از سر بگیرد.

استوکس که بخاطر برخی مشکلات شخصی همکاری خود را با تیم تراکتورسازی تبریز قطع و به زادگاهش برگشته بود ، بعد از جلسه ای که هفته گذشته با محمد تقوی در انگلیس برگزار کرد، برای بازگشت به جمع سرخپوشان تبریزی به توافق رسید. این مهاجم ایرلندی بعد از توافق با مسئولان باشگاه برای بازگشت، چهارشنبه شب همراه با محمد تقوی از بیرمنگام انگلیس به سمت تبریز حرکت کردند که بعد از توقف کوتاه در استانبول ترکیه بامداد پنجشنبه به ایران رسیدند.

 

نکته قابل توجه  استقبال پرتعداد پرشورها از استوکس و تقوی بود. هواداران تراکتورسازی که به فرودگاه شهیدمدنی تبریز رفته بودند، از بازگشت استوکس هیجان زده شدند و به او خوشامد گفتند. البته باید گفت این اقدام هوارداران تراکتورسازی که به پرشور ها شهرت دارند، قبلا هم در هنگام ورود  برخی دیگر از چهره های باشگاه تراکتورسازی  از جمله اشکان دژاگه و مسعود شجاعی نیز انجام گرفته بود، به هرحال بازگشت این مهاجم  بریتانیایی بار دیگر امید ها را در دل هواداران زنده کرد تا  مشکل تراکتورسازان در گلزنی حل شود، این مهاجم در بازی هایی که برای سرخ پوشان تبریزی انجام داد نشان داد که یک مهاجم چارچوب شناس و  خلاق است،.

 وی در حال حاضر با 8 گل زده بعد از کی روش استنلی سپاهان در رده دوم  برترین گل زنان لیگ برتر  قرار دارد  که البته این آمار  مربوط به چند بازی  در نیم فصل اول است مشخصا اگر تمام وقت در اختیار باشگاه بود،  احتمال اینکه این آمار گلزنی دو رقمی شود بسیار بالا بود چراکه این  مهاجم نشان داده است  از کوچکترین فرصت های گل زنی بهترین استفاده ها را می کند، همه این علامات، نشان از این دارد که این مهاجم ایرلندی رویای آقای گلی را در سر می پروراند، امری که رسیدن به  دست نیافتنی نیست.

مشخصه های فیزیکی

استوکس 29 سال سن دارد و راست پا است و توانایی بازی به عنوان مهاجم نوک و سایه را دارد. قد 185 سانتی متری اش سبب شده تا همواره به عنوان مهاجمی بلند قد مطرح باشد. وی قدرت شوت زنی بالایی دارد.

همچنین یوکیا سوگیتا ستاره ژاپنی تراکتورسازی نیز که چند روزی با کسب اجازه از کادرفنی به مرخصی رفته بود، همراه با استوکس و تقوی از استانبول به تبریز برگشت و قرار است سرمربی و دو خارجی سرخپوشان از عصر پنجشنبه کارشان را با این تیم سر بگیرند.


با بازگشت استوکس هواداران تراکتورسازی امیدوار شده اند بسیاری از مشکلات این تیم در خط حمله حل شود.