تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۲۱:۳۹ شناسه خبر : ۱۰۷۳۶۰۰

نماینده مردم میانه در مجلس مطرح کرد

بلاتکلیف ماندن سد در شهرستان میانه

شیویاری با اشاره به بلاتکلیف ماندن سد در شهرستان میانه ، خواستار تکمیل پروژه‌های راه این استان و تحویل خودرو به ثبت‌نام کنندگان از سوی خودروسازی‌ها شد.

به گزارش تبریز بیدار ، یعقوب شیویاری در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 18 دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 98 اظهار داشت: تلاش کنید در جریان بررسی این لایحه عدالت و انصاف لحاظ شود چرا که بسیاری از پروژه‌ها نیاز به تکمیل دارند.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در خصوص سد میانه خطاب به وزیر نیرو  گفت: آبگیری سد در حوزه انتخابیه هنوز انجام نشده و نیاز به اقدام ویژه است و از آنجایی که 300 میلیارد تومان از بیت‌المال برای این امور تخصیص داده شده باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود از این رو اگر نمی‌توانید سد را به اتمام برسانید تیمی به منطقه جهت علت‌یابی بفرستید و توضیح دهید چرا که دولت زمین‌های مردم را تصاحب کرده و اقدامی صورت نداده است.

وی با اشاره به وضعیت پروژه های راه این شهرستان نیز گفت: وزیر راه از میانه بازدید کرد و وضعیت پروژه‌های راه را که به صورت تعطیل درآمده و شامل ماده (48) شده است را دید لذا اجازه ندهید کار به سوال و استیضاح برسد. 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزیر صمت نیز خاطر نشان کرد: مردم به ما مراجعه کرده و خودروهای ثبت‌نامی خود را از ما تقاضا می‌کنند لذا خودروسازان باید در این رابطه چاره‌اندیشی کنند.