تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۰۰:۱۴ شناسه خبر : ۱۰۷۳۶۲۱

امام جمعه تبریز مطرح کرد؛

خروج نیروهای انقلابی از تلگرام صحنه را برای دشمنان باز کرد

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های امروز نماز جمعه تبریز اظهار داشت:خروج نیروهای انقلابی از تلگرام صحنه را برای دشمنان باز کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،  حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در خطبه های امروز نماز جمعه تبریز اظهار داشت: توجه به نماز ، شکرگزاری در برابر نعمت های الهی و دیگر آموزه های دینی و الهی ما را در پیشگاه خداوند و در روز قیامت سربلند خواهد کرد.

وی در ادامه  به توطئه های دشمنان اشاره کرده و افزود: نظام سلطه و  استکبار و در راس آنها آمریکا با اصل انقلاب مشکل دارد و ۴۰ سال است به این دشمنی ها تدوام می بخشد اما مردم آگاه و بصیر ایران با امداد های الهی و اراده های پولادین در مسیر تعالی انقلاب حرکت خواهد کرد و دشمن مجبور به عقب نشینی است.

نماینده ولی فقیه در استان با پرداختن به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با مردم قم گفت:  قدرت انقلاب و رهبری نظام اسلامی, معادلات دستگاه محاسبات آمریکا را برهم زده است و پیش بینی های آنها همیشه غلط بوده و هست.

وی به اهمیت فضای مجازی اشاره کرده و بیان کرد: خروج نیروهای انقلابی از تلگرام صحنه را برای دشمنان باز کرد، نباید در میدان جنگ نرم به دشمن جاخالی داد بلکه باید با تقویت حضور خود به شبهات فکری پاسخگو بود.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه پناه دادن اروپایی ها به گروهک های تروریستی نشان خوبی بر غیر قابل اعتماد بودن آنهاست، تصریح کرد: اروپایی ها باید بخاطر پناه دادن به گروهک های تروریستی به مردم ایران پاسخگو باشند و دستگاه دیپلماسی خارجی هم در این زمینه باید با هوشیاری و غیرت, منافع ملی را پیگیری کند.