تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۷۳۶۲۷

جانشین رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی در گفتگوی تلفنی:

کامیون و وانت بارهای حامل درختان قطع شده به مراجع قضایی معرفی می شوند

ریمی نژاد جانشین رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی در گفتگوی تلفنی با برنامه صبح امروز رادیو تبریز گفت: همکاران ما در حین مشاهده کامیون و وانت بارهای حامل درختان قطع شده، آنها را متوقف و به مراجع قضایی معرفی می کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ رضا کریمی نژاد جانشین رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی در گفتگوی تلفنی با برنامه صبح امروز رادیو تبریز در پاسخ به سوالی در خصوص برخورد با خودروهای حامل درختان در جاده های استان گفت: پیرو دستور دادستان محترم، همکاران ما در حین مشاهده کامیون و وانت بارهای حامل درختان قطع شده، آنها را متوقف می کنند.

وی افزود: دستور دادستانی در این مورد همچنان به قوت خود باقی است و مامورین پلیس راه حمل کنندگان اشجار را ضمن توقف، به مراجع قضایی معرفی می کنند.

گفتنی است در هفته های اخیر موضوع قطع درختان ارسباران، به بحث داغ رسانه ها تبدیل گشته و حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نیز در خطبه های نماز جمعه تبریز بدان پرداخته و خواستار جلوگیری از این موضوع شده بود.

بدنبال اعتراضات مردمی و مطالبات نماینده ولی فقیه در استان، دادستان انقلاب و عمومی تبریز طی دستوری خواستار توقف خودروهای حامل درختان در جاده های استان شده بود.