تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱:۳۶ شناسه خبر : ۱۰۷۳۶۶۷

به همت هنرمندان آذربایجان شرقی؛

مستند شهید امام‌پناه از شهدای جبهه مقاومت در تبریز تولید می شود

کار تولید مستند شهید سید عبدالصمد امام‌پناه از شهدای جبهه مقاومت با حضور حجت الاسلام آل هاشم؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، سردار خرم؛ فرمانده سپاه عاشورا با همراهی مدیران صدا و سیما، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تنی چند از هنرمندان کلید خورد.

به گزارش تبریز بیدار ،کار تولید مستند شهید سید عبدالصمد امام‌پناه از شهدای جبهه مقاومت با حضور حجت الاسلام آل هاشم؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، سردار خرم؛ فرمانده سپاه عاشورا با همراهی مدیران صدا و سیما، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تنی چند از هنرمندان کلید خورد.


حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، ثبت و ضبط خاطرات شهدا را راهی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان خواند.
سردار عابدین خرم؛ فرمانده سپاه عاشورا نیز در این دیدار با اشاره جایگاه شهید سید صمد امام‌پناه، یادآور شد: شهید سید صمد امام‌پناه فارغ‌التحصیل مکتب عشق است و امروزه وظیفه همه ماست که خانواده‏ های شهدا را تکریم کنیم.

شهید سیدعبدالصمد امام پناه از شهدای جبهه مقاومت است که در سال ۷۵ در جنوب لبنان و در نبرد با رژیم صهیونیستی و اشغالگر قدس به شهادت نایل آمد.