تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۱۲:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۷۳۶۹۳

واکنش فرمانده انتظامی تبریز به هنجارشکنی در ائل گلی در گفتگو با تبریزبیدار؛

چند نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند / مخالف شادی مردم نیستیم اما در برخورد با اخلالگران، کوتاه نمی آییم

سرهنگ نوروزی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تبریز در گفتگو با تبریزبیدار با اشاره به حواشی به وجود آمده در پارک ائل گلی تبریز گفت: مخالف شادی مردم نیستیم اما در برخورد با اخلالگران، کوتاه نمی آییم.

سرهنگ نوروزی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تبریز در گفتگو با تبریزبیدار  با اشاره به حواشی به وجود آمده در پارک ائل گلی تبریز  که منجبر به مزاحمت به نوامیس مردم شده، اظهار داشت:  به علت بارش برف در تبریز و شادمانی مردم بخاطر این نعمت الهی, برخی خانواده ها به طور معمول با حضور در منطقه گردشگری ائل گلی تبریز، به گذران لحظات خوش روز تعطیل  می پرداختند که عده ای هنجار شکن  این شادی مردم را  به تلخ کامی تبدیل کردند.

تعداد 2 فقره شکایت خانواده ها از این موضوع اعلام شده بود

وی گفت: بنده خودم دیروز شخصا در ائل گلی  حضور داشتم، تامین امنیت مردم  وظیفه اصلی نیروی انتظامی است, در حدود 20 هزار نفر  از مردم تبریز برای گردش در محوطه ائل گلی حضور داشتند اما در این میان عده ای با سوء استفاده از  حضور مردم, مشکلاتی را برای مردم پیش آوردند که  با حضور به موقع ماموران نیروی انتظامی, با این افراد خودسر برخورد به عمل آمد که در این میان نیز چند نفر هم دستگیر شده اند و  برای رسیدگی,  به مراجع قضایی معرفی شدند. تعداد 2 فقره شکایت  خانواده ها از این موضوع  اعلام شده بود که  در ادامه با رضایت این عزیزان ختم رسیدگی اعلام شد.

مخالف شادی مردم نیستیم اما در برخورد با اخلالگران امنیت مردم، لحظه ای کوتاه نمی آییم

پلیس اجازه نمی دهد عده ای خودسر  برای نوامیس مردم  مزاحمتی ایجاد کنند

فرمانده نیروی انتظامی تبریز خاطر نشان کرد: پلیس هیچ وقت مخالف شادی مردم نبوده و نیست ولی  در برخورد با کسانی که امنیت  و شادی مردم را به مخاطره اندازند، لحظه ای کوتاه نخواهد آمد, امنیت مردم خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی همواره پای به پای مردم در همه جا حضور داشته است. ائل گلی متعلق به همه مردم است و همه باید از این  محل استفاده کنند. پلیس اجازه نمی دهد عده ای خودسر  برای نوامیس مردم  مزاحمتی ایجاد کنند.

وی یادآور شد: مردم هم باید نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند و موارد مشکوک و مزاحمت ها را از طریق  سامانه های ارتباطی که وجود دارد اطلاع رسانی کنند.

نظرات

IR

احسنت