تبریزبیدار
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۷:۲۱:۳۰ شناسه خبر : ۱۰۷۳۸۵۷

وزیر ورزش در حاشیه سفر به استان؛

بسیاری منتظر بودند فجر چهلم انقلاب را نبینیم / انتظار شنیدن خبر های خوش از ورزش آذربایجان داریم

سلطانی فر گفت: سعی داریم در سال آینده تعداد پروژه هایی که به بهره برداری می رسد را افزایش دهیم, آذربایجان شرقی دستاوردهای خوبی در زمینه ورزش دارد و این استان سرشار از استعداد های ورزشی است

به گزارش تبریز بیدار ، وزیر ورزش و جوانان در سفر به  آذربایجان شرقی با حضور در  شهرستان مراغه , ورزشگاه 5 هزار نفری این شهر را افتتاح کرد.

وی در مراسم افتتاح این ورزشگاه گفت:  این پروژه نقش بسیار مهمی  از نظر فرهنگی و اجتماعی در این شهرستان دارد, بسیاری  منتظر بودند تا انقلاب  چهل سالگی خود را نبیند ولی انقلاب با قدرت پیش می رود.

وی افزود: 8 سال دفاع مقدس برای مردم ایران یک افتخار تاریخی محسوب می شود، رد چهل سال گذشته مردم ایران علاوه بر تحمیل جنگ فشار های اقتصادی و تحریم ها را تحمل کرده اند، این ملت با تجاربی که در این راه کسب کرده است از این آزمون نیز، سربلند بیرون خواهد آمد.

وی خاطر نشان کرد: تصمیم گرفتیم جشن فجر امسال را به ایام فجر محدود نکنیم، در صدد هستیم فجر امسال را هرچه باشکوهتر برگزار کنیم, به گونه ای برنامه ریزی کردیم که بتوانیم یک پروژه  مهم را در این شهرستان در ایام دهه فجر به بهره برداری برسانیم.

سلطانی فر بیان داشت: سعی داریم در سال آینده تعداد پروژه هایی که به بهره برداری می رسد را افزایش دهیم, آذربایجان شرقی دستاوردهای خوبی در زمینه ورزش دارد و این استان سرشار از استعداد های ورزشی است, امیدوارم در آینده خبر های خوبی در زمینه ورزش از این استان بشنویم, تعداد فضاهای ورزشی در چهل سال گذشته در کشور ۱۴ برابر و سرانه فضای ورزشی نیز ۳۲ برابر افزایش یافته است