تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۳۱:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۷۳۸۷۷

اظهارات تامل برانگیز حجت الاسلام بنابی در جمع عزاداران فاطمی؛

مایوس نشوید، کدام مملکت تمام مردمش سیر بوده و گرسنه ندارد! / فجر در ایران طلوع کرد اما به دین مردم توجه نشد

حجت الاسلام عبدالحمید بنابی در جمع عزاداران فاطمی تبریز گفت: مایوس نشوید، کدام مملکت تمام مردمش سیر بوده و گرسنه ندارد!

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام عبدالحمید بنابی در جمع عزاداران فاطمی تبریز با اشاره به ایام پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: باید افراط و تفریط را کنار گذاشته و دستاوردهای انقلاب و کارهای عقب افتاده را کنار هم بیان کنیم.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، اظهار داشت: می گویند در ایران فقیر داریم، مگر در آمریکا، انگلیس و دیگر کشورها یا اصلا در زمان رسول خدا انسان های فقیر و گرسنه نداریم و نداشتیم. برخی از این گرسنگی ها ناشی از مقدرات الهی بوده و برخی دیگر نیز حکایت از تنبلی ها دارد. فقط در زمان امام زمان(عج) رفاه عمومی در جامعه وجود خواهد داشت.

این خطیب تبریزی با اشاره به دشمنی های دشمنان، گفت: سرمایه اصلی ایران اسلامی، جوانان جان بر کف است و با وجود این جوانان، نیازی به بمب اتمی نداریم.

وی افزود: ترامپ دیوانه و عیاش، نمودار واقعی انتخاب مردم آمریکا است و همه چیز روشن است اما از این طرف هم عده ای حرف رهبری را زمین می زنند که فعلا نمی خواهم جزئیات آن را بگویم.

حجت الاسلام بنابی به گرانی ها اشاره داشته و گفت: برخی از این گرانی ها تقصیر خودمان است، اغلب بازاریان ناانصاف هستند و به بهانه تحریم، اجناس را چند برابر قیمت به مردم می فروشند و اینها یاس و ناامیدی را در مردم ایجاد می کند.

وی تصریح کرد: در بهمن سال 57 فجر در ایران طلوع کرد اما مسئولین در این مدت  به دین مردم توجه چندانی نکرده اند.

این خطیب تبریزی در ادامه بیان داشت: به لطف امام زمان(عج) این انقلاب ماندنی است و هر کس نمی تواند ببیند، راهش را جدا کند، و مطمئن باشید هیچ کس با هر مکاتبی از نوع مشائیسم یا ... نمی توانند خللی در راه این انقلاب ایجاد کنند.

حجت الاسلام بنابی خطاب به مردم گفت: مایوس نشوید، کدام مملکت تمام مردمش سیر بوده و گرسنه ندارد!