تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰:۲۴ شناسه خبر : ۱۰۷۳۹۲۲

فرمانده سپاه عاشورا:

برای حل مشکلات نباید چشم به راه جریان لیبرال غرب بود / نتیجه 50 سال حکومت پهلوی، دین زدایی بود

سردار خرّم گفت: اگر چشم به راه جریان لیبرال غرب باشیم تا آنها مشکلات را حل کنند، مشکلات باقی خواهد ماند.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا  صبح امروز چهارشنبه در محفل انس و مودت بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه در خصوص مشکلات معیشتی و اقتصادی بازنشستگان سپاه گفت: چندین نامه درخواست کمک از طرف شما عزیزان بازنشسته به دست ما رسیده است. می دانیم که حقوق و مزایای پیشکسوتان واقعا پایین است و با توجه به وضعیت تورم، خانواده ها دچار مشکل شده اند.

وی ضمن تاکید بر حل مشکلات بازنشستگان  و افزایش نسبی حقوق و مزایای آنها ابراز نمود: شما بازنشستگان و پیشکسوتان با نمره ۲۰ در امتحانات قبول شده اید.

فرمانده سپاه عاشورا با آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب ، یادآور شد: ما از خدا میخواهیم عمر رهبر را طولانی کند چون اگر این بزرگ مرد نبود و اگر کوتاه می‌آمد، امروز فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری دچار مشکل می‌شد.

وی با اشاره به اینکه دولت و مجلس  باید به فکر حل مشکلات مردم باشند، تاکید کرد: اگر این دو نهاد مشکلات مردم را حل نکند و فقط منتظر و چشم به راه  جریان لیبرال غرب باشند تا آنها مشکلات را حل کنند، مشکلات باقی خواهد ماند.  در داخل ظرفیت زیادی وجود دارد زیاد اما عده ای از این ظرفیت استفاده نمی‌کنند و منتظر اروپایی ها و آمریکایی ها هستند.

وی ادامه داد: آمریکا در هر کشوری که حضور داشته است، اول ملت آن کشور  را تحقیر می‌کند سپس در آنجا جهل ایجاد می‌کند تا به مطامعش برسد.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به دوران حکومت پهلوی در ایران گفت:رضا شاه و محمدرضا شاه نزدیک به ۵۰ سال در این کشور حکومت کردند که نتیجه ای جز دین زدایی و دادن حق توحش به کشورهای غربی، در بر نداشت.

وی ادامه داد: از روزی که انقلاب و جمهوری اسلامی متولد شده، هیچ روزی نبوده که برعلیه این انقلاب و ملت توطئه نکنند. ترور ،جنگ های داخلی، دفاع مقدس، فتنه ۷۸ ۸۸ ۹۶ ، تهدید و توطئه ها نظام را دچار فرسایش کرد.

سردار خرّم با اشاره به جایگاه رفیع انقلاب اسلامی در بین سایر کشور های اسلامی، ابرازنمود: این انقلاب الگوی حکومت دینی برای سایر کشورها و امت سازی اسلامی برای سایر مسلمانان است.

وی در خصوص نقش مردم در انتخابات نیز گفت: باید در انتخاب افراد درست تصمیم بگیریم چون که شورای شهر،مجلس شورای اسلامی،رییس جمهور و خبرگان همگی توسط مردم انتخاب می شوند.

فرمانده سپاه عاشورا  ادامه داد:حضرت آقا در جریان مذاکرات فرمودند که یک قدم غربی ها و یک قدم شما بردارید. ما نسبت به این جریان گله داریم و مسئولینی را که عملیات روانی ایجاد می کنند، مقصر می دانیم.

سردار خرّم تاکید کرد: کسانی که دنبال سازش با آمریکا هستند، حتی یک روز سابقه جهاد ندارند.