تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۰۳:۱۳ شناسه خبر : ۱۰۷۳۹۲۵

عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با تبریز بیدار مطرح کرد:

آیت الله مجتهد شبستری: ریشه اصلی شایعات اخیر مربوط به شورای رهبری، یک سایت اسرائیلی بود

آیت الله مجتهد شبستری، عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تمامی شایعات اخیر در مورد بحث شورای رهبری و جانشین رهبری مربوط به سایت اسرائیلی می باشد.

آیت الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص شایعات مطرح شده اخیر درخصوص بحث شورای رهبری و جانشینی رهبر، گفت: چون این سخنان به آقای طباطبایی ، نماینده اصفهان در مجلس خبرگان، نسبت داده شده بود، من از وی پرسیدم که قویا تکذیب کرد و مشخص شد که ریشه و منشا اصلی این خبر مربوط به جعلیاتی که توسط سایت اسرائیلی مخابره می شود و هیچگونه صحتی ندارد.

دشمن فقط به فکر ایجاد نگرانی در بین مردم است

وی در خصوص هدف دشمن از مطرح کردن و دامن زدن به این شایعات تاکید کرد: دشمن به هرنحو ممکن فقط به فکر ایجاد نگرانی در بین مردم است. بطوری که گاهی با تحریم ها و ایجاد مشکلات اقتصادی و گاها هم با ایجاد شایعه وجود فاصله بین نظام،رهبری و ملت تلاش می کنند حضور مردم در راهپیمایی ها کمرنگ کنند و حتی می گفتند که چهل سالگی انقلاب اتفاق نخواهد افتاد و شایعاتی از این قبیل، فقط می خواهند دل مردم را خالی کنند. این شایعه اخیر نیز در همین مقوله می باشد و دشمن برای نگران کردن مردم در خصوص رهبری این شایعه را مطرح می کند وگرنه اصل قضیه کاملا بی پایه و بی اساس است.

حضور مردم پاسخ دندان شکنی به بدعهدی های غرب بود

آیت الله مجتهد شبستری با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال یادآور شد: واقعا مردم سنگ تمام گذاشتند و این حضور گسترده در سراسر کشور یک پیام مهم به ترامپ و آمریکا داشت که تهدیدها و تحریم ها بی تاثیر هستند و مردم با وجود مشکلات اقتصادی زیاد، بازهم استقامت خود را حفظ کردند و در برف و باران بازهم پرشکوه تر از همیشه آمدند و پاسخ دندان شکنی به همه بدعهدی های آمریکا و اروپا و بهانه تراشی هایی که در خصوص موشک و صنایع دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی انجام می دهند، دادند.

مسئولین باید به فکر حل مشکلات اقتصادی مردم باشند

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری در پایان با تاید بر اینکه مسئولین باید به فکر حل مشکلات مردم باشند، گفت: مردم با این حضور وفاداری خود را نسبت به رهبری و نظام نشان دادند و مسئولین باید بیشتر از این به مردم رسیدگی کنند و مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها را حل کنند.