تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰:۳۵ شناسه خبر : ۱۰۷۳۹۳۳

بیانیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی پیرامون حادثه تروریستی زاهدان؛

این ترورها و انتقام های کور، خللی در مسیر پربار انقلاب اسلامی ایجاد نمی کند/ از همه دستگاه های امنیتی و قضایی انتظار می رود با قاطعیت و صراحت با این موجودات کثیف برخورد کنند

بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، در پی حادثه تروریستی در زاهدان که منجر به شهادت جمعی ازپاسداران انقلاب اسلامی،  شد بسیج دانشجویی استان ضمن صدور بیانیه ای، خواستار برخورد محکم با عوامل این حادثه شدند متن بیانیه بسیج دانشجویی به شرح زیر است:

بسم الله قاسم الجبارین
امروز در بخش هایی گروه های تکفیری علیه اسلام و شیعه و تشیع تلاش میکنند کارهای بد و زشتی می کنند. اما اینها دشمنان اصلی نیستند. دشمن اصلی آن کسی است که اینها را تحریک میکند و پول در اختیارشان میگذارد و وقتی انگیزه اینها ضعیف شد، به وسایل گوناگون آنها را انگیزه دار کرده و تخم شکاف را بین آن گروه نادان و مردم ایران می افشاند. (امام خامنه ای 14/3/93)


اقدام تروریستی در جاده زاهدان-خاش و شهادت جمعی از پاسداران ارزش های انقلاب اسلامی و حافظان جان و مال و ناموس مردم توسط وحوش تکفیری گروه موسوم به جیش العدل بار دیگر نشان داد دشمنی های استکبار جهانی و جریان مرتجع منطقه با انقلاب اسلامی تمامی که ندارد بلکه هر روز بیشتر و پیچیده تر می شود. جریان استکبار که درماندگی خود را در برابر انقلاب اسلامی می بیند و از حضور پر شور و انقلابی مردم در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله 22 بهمن عصبانی شده، سعی می کند با حمایت همه جانبه از این گروه ها در فضای حقیقی و مجازی (جالب است که این وحوش تکفیری در توییتر اکانت رسمی و مشخص دارند!) با نا امن سازی مناطق مرزی، امنیت روانی و جانی را از مردم بگیرد و این نا امنی را نتیجه انقلاب اسلامی معرفی کند، این اقدامات را باید روی دیگر سکه رفتار اپوزیسیون دانست.


از یک طرف مخالفین و معارضین ملت ایران را در لهستان جمع می کنند تا آخرین حربه های ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی را بررسی کنند، از طرفی با همراهی گروه های تکفیری سعی میکنند فشار بیشتری بر ایران از طریق مجامع بین المللی وارد نمایند، ولی حاشا و کلا که این ترورها و انتقام های کور، خللی در مسیر پربار انقلاب اسلامی ایجاد کند. به حول و قوه الهی انقلاب اسلامی مردم ایران با قدم نهادن در «گام دوم انقلاب» مسیر خود را با قدرت بیشتری طی می کند و سینه خود را آماج حملات بیشتری از سوی جبهه استکبار کرده است. چرا که امام ما فرمودند که «بکشید ما را ملت ما بیدار تر می شود». جمله ای که در تار و پود شهدای عزیز حرکت تروریستی اخیر نمود داشته، بطوریکه چند نفر از شهدای پاسدار این فاجعه، خود فرزندان شهید شهدای دوران دفاع مقدس بودند.
دانشجویان بسیجی استان آذربایجان شرقی ضمن تسلیت به حضرت ولی عصر (عج )، خلف صالحش حضرت امام خامنه ای عزیز، مردم انقلابی زاهدان و خانواده های محترم داغدار، با محکوم کردن این رفتار دژخیمانه، از همه دستگاه های امنیتی و قضایی انتظار دارد با قاطعیت و صراحت با این موجودات کثیف برخورد کند و سرزمین مقدس ایران اسلامی را از وجود نحس این وحوش، هرچه سریعتر پاک نماید.
والسلام