تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷:۲۳ شناسه خبر : ۱۰۷۳۹۶۰

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با تبریز بیدار مطرح کرد:

بهتاج: هیچ حواشی در رابطه با مدیرعاملی این تیم وجود ندارد / برخی فکر می کنند مدیرکل یک اداره در عرض 24 ساعت باید انتخاب شود

بهتاج ضمن تاکید بر اینکه هیچ حواشی در این باشگاه وجود ندارد، گفت: برخی فکر می کنند مدیرکل یک اداره در عرض 24 ساعت باید انتخاب شود.

ایوب بهتاج، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز صبح امروز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص حواشی به وجود آمده در مورد بحث مدیرعاملی وی در این تیم گفت: به نظر من هیچگونه حواشی در این موضوع وجود ندارد و ان شاء الله بعد از 48 ساعت یا 72 ساعت آینده همه چیز به طور کاملا شفاف مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: بعضی افراد اینطور تصور می کنند که در استانی به بزرگی و عظمت آذربایجان شرقی بحث مدیر کلی و یا سرپرستی یک اداره کل در عرض 24 ساعت حل شود در حالیکه آذربایجان شرقی یک استان درجه یک می باشد و لازم است بررسی ها و هماهنگی های لازم صورت پذیرد و طبیعتا این کارها زمان بر هستند.

وی با تشکر از همه افرادی که در این خصوص اظهار نظر کرده اند، ابراز نمود:  ان شاء الله تمامی این اتفاقات به نفع ورزش استان و باشگاه تراکتورسازی شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه بعد از پیروزی اخیر مقابل استقلال نیز گفت: خدا را شکر وضعیت باشگاه از هر نظر عالی می باشد و مدیریت، کادر فنی و بازیکنان همگی در حال انجام وظایف خود هستند و همه یکدل و هماهنگ در مسیر هدف اصلی یعنی موفقیت و قهرمانی تراکتور حرکت می کنند.

بهتاج در پایان در رابطه با وضعیت پرونده لی هری اروین بازیکن این تیم که مدت ها است در این تیم حضور ندارد ، گفت: در عرض یک هفته الی 10 روز آینده آخرین وضعیت این بازیکن را به طور کاملا شفاف به اطلاع همه خواهم رساند.