تبریزبیدار
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱:۱۸ شناسه خبر : ۱۰۷۳۹۸۹

در گفتگو با کاندیداهای برنامه فرمول یک مطرح شد؛

آل هاشم، حاج کاظم و مقتدر چرا چهره برتر شدند؟ / رزمنده مراغه ای: امیدوارم بتوانم از این محبوبیت در کارهای فی سبیل الله استفاده کنم

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، حاج کاظم و مقتدر چرا چهره برتر سال هستند. این را خودشان در گفتگو با تبریزبیدار پاسخ می دهند.

به گزارش تبریز بیدار ، برنامه تلویزیونی فرمول یک با اجرای علی ضیاء یکی از پرمخاطب ترین برنامه های رسانه ملی است که از شبکه اول سیما روی آنتن می رود.

این برنامه که به اذعان دست اندرکاران آن با هدف ایجاد نشاط در بین مردم تولید شده است، بعد از وقفه کوتاهی که بجهت حواشی داشت، بازهم به قاب تلویزیون بازگشت و توانست مخاطبان زیادی را جذب کند.

این برنامه که با دعوت از چهره های خاص و خبرساز سعی در پرداختن به ویژگی های خاص آنها که موجب خبرسازی شدن آنها شده، دارد.

این برنامه در آستانه پایان سال 97 با انتشار نظرسنجی و معرفی 40 چهره برتر در سال 97، درصدد است با آرای مردم 10 چهره برتر سال را انتخاب کند که در بین گزینه های مدنظر نام دو تبریزی و یک مراغه ای به چشم می خورد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز بدلیل برداشتن نرده های حایل میان مردم و مسئولین در مصلی امام(ره) تبریز یکی از این گزینه ها است.

همچنین حاج کاظم کبیر، چای فروش 80 ساله بازار تبریز که با ترازوی انصاف خود، در رسانه ها مطرح شد، دیگر چهره منتخب از سوی این برنامه است.

Image title


مسعود مقتدر، رزمنده مدافع حرم مراغه ای که با دابسمش بهنام بانی در فضای مجازی سر و صدا کرد و چهره بشاشی از جوانان بسیجی در جامعه به تصویر کشاند، دیگر کاندید از بین این 40 نفر می باشد.

تبریزبیدار گفتگویی با این 3 منتخب داشته تا از دیدگاه آنها دلیل انتخاب خود بعنوان چهره مردمی را جویا شود.

 گره گشایی از مردم و انصاف، دو شاه کلید محبوبیت

از آنجایی که امام جمعه تبریز بدلیل تواضع مثال زدنی خود هیچ گاه در مورد اقدامات خود سخنی به میان نمی آورد، حجت الاسلام فقیه رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان در خصوص صحبت پیرامون این موضوع انتخاب شد.

حجت الاسلام فقیه در حاشیه مراسم نکوداشت خیرین در گفتگویی در خصوص چرایی انتخاب امام جمعه تبریز بعنوان چهره برتر مردمی می گوید: اینکه چرا حاج آقا آل هاشم چهره محبوب کشوری است، باید گفت که ایشان اهتمام ویژه ای به امورات مردم داشته اند و خود را وقف گره گشایی از کار مردم کرده است.

وی می افزاید: البته همراهی مردم و هم افزایی مسئولین نیز در جهت وحدت رویه در استان، نکته ای است که باید بدان توجه کرد.

مسعود مقتدر نیز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص انتخاب خود بعنوان کاندیدای چهره برتر می گوید: خدارا شاکرم که هرچه دارم از اوست و هرکه را بخواهد عزیز و هرکه را بخواهد ذلیل می کند. از این انتخاب خوشحالم و امیدوارم بتوانم از این محبوبیت  در کارهای فی سبیل الله استفاده کنم.

Image title


وی می افزاید: از همه می خواهم برای عاقبت بخیری من دعا کنند. از خدا می خوام مواظبم باشد تا همیشه به یادش باشم و خود را گم نکنم و همیشه برای خدا زندگی کنم.

حاج کاظم کبیر نیز در گفتگویی کوتاهی در این خصوص به تبریزبیدار می گوید: همیشه سعی کرده ام حق الناس را رعایت کنم چرا که هر چه کنی به خود کنی گرچه نیک و بد کنی.

این کسبه منصف تاکید می کند: همیشه حساب و کتاب خود را محاسبه کرده ام تا مورد عتاب قرار نگیرم و برای خدا کار کرده ام.

گفتنی است برای انتخاب چهره برتر مردمی می توانید از طریق لینک اینستاگرامی برنامه فرمول یک در قالب درج کامنت شرکت کنید: 


https://www.instagram.com/p/Bt-KbFhgg_w/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=52d01p2y5gnp

نظرات

IR

درود خدا به این خدمتگزار مخلصش، درودبر سید شریف، سید دلها آل هاشم